♥♥♥♥♥Best Of Volleyball♥♥♥♥♥

بهترین والیبال!㋡

سلام همه ی دوستای گلم!!!!!!!!!خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببخشیدمن دیر آپ میکنم!!!!!!!!!

قبل از شروع اخبار هفته 19ام یک مصاحبه ........

مصاحبه آقای  سعید معروف با تشکر از وب سحر عزیز

این یک عکس از ایشون ک تاحالا نذاشته بودم بفرمایید!(البته اصلیشو بعدا میذارم)

سعيد معروف  اگر چه به دلايلي در دوره ولاسكو از تيم ملي واليبال دور مانده اما در جند سال اخير به طور متوالي عنوان بهترين پاسور آسيا را كسب كرده و بي ترديد شايسته اين عنوان بوده است.

سعيد معروف خودش را معرفي كند:

من متولد 28 مهر ماه سال 64 هستم. اروميه دنيا اومدم. 9 سال تمام است كه در همه رده هاي ملي توپ ميزنم. مجرد هستم و از نظر تحصيلي هم دانشجو.

مثل همه اروميه اي ها واليبال اولويت اول شما بود؟

قبل از من دايي ام واليبال بازي ميكرد. اين قضيه روي من خيلي تاثير گذاشته بود. البته شهر ما هم جوري است كه همه به واليبال علاقه دارند و من هم رفتم سراغ اين رشته.

فكر ميكردي روزي بهترين پاسور آسيا شوي؟

اوايل اصلا به اين قضيه فكر نميكردم ولي بعدا ديدم استعدادش را دارم. من وقتي كاري را شروع مكنم تا آخرش ميروم.

دلت براي تيم ملي تنگ نشده؟

نمي خواهم راجع به تيم ملي صحبت كنيم!

كدام پاسور را به عنوان يك الگو در ذهن داري؟

من الگوي خاصي نداشتم. ولي اگر بخواهم از كسي بگويم كه كارش را دوست دارم بايد از محمد عمده غياثي كه هنوز هم در تيم شهرداري تبريز بازي ميكند ياد كنم. پاسور قبلي تيم ملي برزيل هم خيلي خوب بود.

روزانه چند ساعت براي تمرين وقت ميگذاري؟

6 ساعت ، خيلي سخت است. يك جاهايي هم اذيت ميشوم ولي فكر كنم به سختي اش مي ارزد.

اهل مطالعه هستي؟

اگر وقت آزاد داشته باشم دوست دارم كتاب بخوانم. من كتابهاي فلسفي را دوست دارم.

با سينما و تلوزيون هم ميانه داري؟

خيلي اهل سينما نيستم. تلوزيون هم كه ميبينم. البته اگر برنامه ورزشي باشد كه حتما ميبينم. غير از واليبال رشته هاي تنيس، شنا، بسكتبال و فوتبال را هم ميبينم. البته فوتبال فقط بارسلونا!

روزانه چقدر به سايتهاي اينترنتي سرك ميكشي؟

علاقه دارم ولي سرعت كه پائين باشد اذيت ميشوم.

علايق شخصي سعيد معروف بيشتر در چه زمينه هايي است؟

در اين چند سال ديگر همه علاقه هايمان را فراموش كرديم. هر هفته يكشنبه و چهارشنبه بازي داريم. بقيه روزها هم كه صبح و عصر تمرين. ديگر وقتي نمي ماند كه به چيزي فكر كنيم.

رفيق باز نيستي؟

خيلي نه، دوستهاي خوبي دارم ولي خيلي رفيق بازي نمي كنم.

تا چه زماني به واليبال ادامه ميدهي؟

تا زماني كه سنم جواب بدهد من هم هستم. البته اگر تغيير پست ندهم! شوخي كردم من پاسوري را دوست دارم.

مربي كه هميشه در ذهن سعيد معروف مي ماند؟

زوران گاييچ


ليگ از ايستگاه نوزدهم گذشت

شگفتي سازي گنبد در روز پيشتازي خودروسازان

 

حساس ترين مسابقه هفته ششم از دوربرگشت ليگ برتر واليبال را عصر ( 12 بهمن)  پيکان تهران سه بر يک از گيتي پسند برد و به صدرنشيني خود در ليگ ادامه داد.

 

به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال، خانه واليبال از ساعت 15:15 مسابقه اي را به خود ديد که هر دوسويش ملي پوشاني حضور داشتند که براي زيبا کردن يک مسابقه واليبال توانايي لازم را داشتند.اين بازي هرچند قرار بود پخش مستقيم شود و زمان آن هم به همين دليل تغيير کرده بود اما با تغيير برنامه صدا و سيما اين کار انجام نشد و بسياري تماشاي اين مسابقه جذاب را به همين دليل از دست دادند.

 پيکان مسابقه را با قدرت آغاز کرد و در روزي که پرويز پزشکي و مجتبي ميرزاجانپور ايده آل مسابقه دادند دو ست نخست رابرد. گيتي پسند در ست سوم عملکرد بهتري داشت و با تعويض هاي به موقع خوآن سيچلوآرژانتيني ست سوم را گرفت و در ست چهارم هم پا به پاي پيکان پيش رفت اما تمام کننده اي چون ميرزاجانپور کار را در ست چهارم يکسره کرد.

 

ديگر مدعي ليگ يعني سايپا هم با و جودمصدوميت هاي بازيکنانش کار سختي برابر کرمان نداشت و اين تيم را سه بر صفر برد.

 نارنجي پوشان سايه به سايه پيکان را تعقيب مي کنند و به نظر رقابت مثلث پيکان، سايپا و کاله تا پايان ليگ ادامه خواهد داشت.

 

کاله اين هفته در شهر خود آمل،پيشگامان کوير يزد را برد. آملي ها از نواسانات خود در ابتداي فصل کاسته​ اند واين ثبات به بالانشيني آن ها کمک زيادي کرده است.

 

عنوان شگفتي ساز هفته را اما بايدبه هاوش گنبد داد؛ همچون هفته هاي قبل که در گنبد پيکان و کاله زمين گير شدند اين بار نوبت شهرداري اروميه تيم چهارم جدول بود که قافيه را به راحتي و سه بر صفر به هاوش واگذار کند.

 هاوش با امتيازهاي بالا شهرداري اروميه را برد و بالاتر از گيتي پسند پر مهره در جايگاه پنجم جدول قرار گرفت.

اين هفته دو مسابقه ديگر هم برگزارشد که نتايج سه بر صفر به همراه داشت؛ در کاشان باريج اسانس اين شهر در مسابقه بدون تماشاگر خود آلومينيوم المهدي را برد و ميزان خراسان هم با همين نتيجه از سدمناطق نفت خيز جنوب گذشت.

 

با اتمام مسابقات اين هفته جدالهاي نزديک در بالاي جدول و همچنين ميانه هاي جدول ادامه يافت و هفته هاي آتي هم تنور ليگ داغ خواهد بود.

ليگ از ايستگاه نوزدهم گذشت 1

* پیکان تهران 3 - گیتی پسند اصفهان یک 
(25 بر 21)، (25 بر 18)، (23 بر 25)، (25 بر 23)

* شهرداری تبریز3 - نوین کشاورز صفر
(25 بر 19)، (25 بر 21)، (25 بر 23)

* میزان خراسان 3 - مناطق نفت خیز جنوب صفر
(25 بر 22)، (25 بر 10)، (28 بر 26)

* باریج اسانس کاشان 3 - آلومینیوم المهدی بندرعباس صفر
(25 بر20)، (30 بر 28)، (25 بر 20)

* کاله آمل 3 - پیشگامان کویر یزد صفر
(25 بر 19)، (25 بر 23)، (25 بر 21)

* کرمان صفر - سایپای البرز 3
(17 بر 25)، (20 بر 25)، (14 بر 25)

* هاوش گنبد 3 - شهرداری ارومیه صفر
(25 بر 22)، (25 بر 16)، (25 بر 20)


عکس:


هاوش گنبد 3 - شهرداري اروميه0

شماره سه: پيكان3 - گيتي پسند1

شماره دو: پيكان3 - گيتي پسند1

شماره يك: پيكان3 - گيتي پسند1


کاله و پیشگامان کویر


اخبار:

لیگ برتر والیبال:پیشگامان کویر یزد_کاله آمل
سرمربی تیم والیبال کاله آمل: نظم تیمی را به هم می زنیم

تیم والیبال کاله آمل در هفته ششم از دور برگشت لیگ برتر والیبال میزبان تیم پیشگامان کویر یزدی است که در نیم فصل دوم نتایج قابل قبولی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

بهروز عطایی ، سرمربی تیم والیبال کاله آمل در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: نظم تیمی موجود میان بازیکنان پیشگامان کویر یزد حاکی از تمرینات منسجم و منظم آنهاست برای رسیدن به برد نظم تیمی آنها را در اتخاذ برنامه های تاکتیکی خاص بهم می زنیم.

وی یادآور شد: ما از این پس فقط به دنبال کسب امتیاز و ارتقاي جایگاهمان در جدول رده بندی هستیم برای رسیدن به این هدف نباید مقابل حریفان امتیاز از دست دهیم و در برابر آنها با قدرت کامل بازی کنیم.

وی یادآور شد: به مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ هشدار می دهم که فشردگی مسابقات لیگ برتر دارای تبعات خاصی است و احتمال آسیب دیدگی بازیکنان استثنایی والیبال ایران رو به افزایش است و این امر والیبال ملی را به خطر می اندازد

................

كمالوند برای معالجه به ایتالیا می رود
تهران – بازیكن ملی پوش تیم والیبال سایپا برای معالجه مصدومیتش به ایتالیا سفر می كند.به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، پس از مصدومیت زانوی آرش كمالوند در بازی سایپا مقابل شهرداری ارومیه، فدراسیون والیبال با همكاری باشگاه سایپا و هماهنگی خولیو ولاسكو سرمربی تیم ملی برای درمان این بازیكن وارد عمل شد.

با مذاكرات و هماهنگی های انجام شده قرار شد گزارشات پزشكی و MRI زانوی كمالوند برای چند متخصص فیزیوتراپی ورزشی در ایتالیا ارسال شود تا این بازیكن بعد از انجام عمل جراحی در ایران برای پشت سر گذاشتن دوران معالجات و فیزیوتراپی به ایتالیا برود
(ایشالا زودتر خوب بشن)


برای دیدن عکس های بازی کاله و میزان خراسان به ادامه مطلب برید!


فعلا عزیزان!


ادامه مطلب

[ پنجشنبه سیزدهم بهمن 1390 ] [ 18:54 ] [ Saye♥Shadow ]

[ ]

سلام به همه ی عزیزان!خوبین؟دلم تنگ شده بود!

ببخشید من این چند وقت نبودم!نمیدونین سرم چقدر شلوغه!!!!!!!!!امروز یکم وقت پیدا کردم بیام آپ کنم!

ببخشید ب نظراتتون رسیدگی نشد!ایشالا در اولین فرصت رسیدگی میشه!!!!!!!!!

قبل از هر چی !

ی خبر از والیبال  شهر خودم قزوین!

تیم آینده سازان

آینده‌سازان قزوین صدرنشین لیگ دسته اول والیبال جوانان کشور شد(به افتخارشون!!!!!)


دومین روز برگزاری مسابقات مرحله‌ی نهایی لیگ دسته اول جوانان کشور با برگزاری سه دیدار در سالن ورزشی شهید سرلشگر بابایی پیگیری شد که در مهم‌ترین مسابقه، آینده‌سازان میزبان این رقابت‌ها مقابل هلال‌احمر قم به برتری 3 بر صفر دست پیدا کرد.
به گزارش روابط عمومی تربیت‌بدنی، در پایان دومین روز از این مسابقات تیم والیبال آینده‌سازان قزوین با دو پیروزی 3 بر صفر در صدر جدول قرار گرفت و کاله‌ی مازندارن با دو برد و راه ترابری اصفهان نیز با یک پیروزی و شکست به ترتیب در جای دوم و سوم قرار گرفتند.
در دو بازی دیگر نیز تیم جیحون اگزوز آق‌قلا 3 بر 2 شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی را از پیش رو برداشت و کاله‌ی مازندران نیز 3 بر یک از سد راه و ترابری اصفهان گذشت.
در حساس‌ترین بازی این مسابقات روز یکشنبه آینده‌سازان قزوین و کاله‌ی مازندران مقابل هم قرار گرفتند و تیم‌های شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی با راه و ترابری اصفهان و جیحون اگزوز آق‌قلا با هلال‌احمر قم دیدار ‌کردند.
رقابت‌های مرحله‌ی نهایی لیگ دسته‌ی اول والیبال جوانان باشگاه‌های کشور که از روز جمعه با حضور شش تیم به طور متمرکز در قزوین آغاز شده است، سه‌شنبه (11 بهمن) با معرفی تیم قهرمان و مشخص شدن رده‌بندی مسابقات به پایان خواهد رسید.هفته پنجم


جنگ خودروسازان در صدرنشيني ليگ برتر واليبال

 

 سرانجام پس از هفته‌ها، سايپا صدرنشيني ليگ برتر واليبال را به ديگر خودرو ساز پايتخت يعني پيكان تعارف زد و پيكاني‌ها با برد ميزان خراسان رضوي صدرنشين ليگ شدند.
 

به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال، رقابت‌هاي اين هفته ليگ برتر واليبال يكشنبه(9 بهمن) با انجام دو مسابقه حساس در پايتخت همراه بود و درحالي كه در مسابقه اول سايپاي صدرنشين دو ست نخست را از نوين كشاورز برده بود با تغيير پاسور اين تيم و درخشش علوي پشت‌خط زن اين تيم به يك باره بازي برگشت و نارنجي‌پوشان مسابقه را  سه بر دو به تيم قعرنشين نوين كشاورز باخت.
 

تيم فرهاد نفرزاده اين مسابقه را در شبي باخت كه پوريا فياضي و  آرش كمالوند را به دليل مصدويت در اختيار نداشت و حتي بازيكناني مثل وحيد والي هم در تركيب اين تيم نبودند؛ اين مصدوميت ‌ها  سبب شده بود كه سايپا با تركيبي از جوانان به اين مسابقه بيايد. به نظر مي‌رسد اين مصدوميت‌ها در هفته ‌هاي آتي هم خودروسازان كه اميد زيادي به قهرماني در اين فصل دارند را با مشكل مواجه كند.


در ديگر بازي پايتخت كه با يك ساعت تاخير در ساعت 18 آغاز شد، پيكان در مسابقه‌ اي نسبتا ساده ميزان را سه بر يك برد و جايگزين سايپا در صدر جدول ليگ برتر واليبال شد.
گيتي‌پسند اصفهان هم از ناكامان بزرگ هفته پنجم دور برگشت بود و در شهر خود برابر تيم جوان باريج اسانس سه بر دو مغلوب شد. به نظر مي‌رسد باريج اسانس با آمدن حسين معدني متحول شده و در هفته‌هاي اخير توانسته دو پله جايگاه خود را در جدول بهبود بخشد و احتمالا در جمع تيم‌هاي پلي‌ آف هم خواهد بود.
در تبريز و مسابقه شهرداري اين شهر برابر شهرداري اروميه هم اتفاق خاصي نيافتاد و تبريزي‌ ها با ادامه روند نزولي خود ديدار را سه بر صفر واگذار كردند. شهرداري با باخت‌هاي هفته‌هاي اخير تا رده هشتم پايين آمده و در صوت ادامه باخت‌ها جايگاه پايين تري انتظار اين تيم را مي‌كشد.


پيشگامان كوير يزد را شايد بايد ديگر شگفتي ساز هفته دانست؛ تيم سخت‌كوش يزد از كم‌ نوسان ترين تيم‌هاي ليگ بوده كه اين هفته توانست هاوش گنبد را شكست دهد. نماينده گنبد در هفته‌هاي اخير غول كوش لقب گرفته بود و با بازيكنان بومي خود توانسته‌ بود قدرت‌هايي مثل كاله و پيكان را شكست دهد.


يزدي‌ها با برد سه بر دو برابر هاوش با گيتي‌پسند پر مهره هم‌امتياز شدند. عباسعلي ميرحسيني پس از اين برد توانايي‌هاي بازيكنانش را ستود و از تماشاگران يزدي تشكر كرد.
اين هفته همچنين كرمان پس از ماه ها به پيروزي رسيد و توانست آلومينيوم المهدي را سه بر يك شكست دهد و كاله مازندران هم به راحتي سه بر صفر مناطق نفت‌خيز را برد.

جنگ خودروسازان در صدرنشيني ليگ برتر واليبال 2


وضعيت جسماني محمد موسوي عراقي در هاله اي از ابهام
دفاع وسط تيم واليبال گيتي پسند اصفهان كه از ناحيه كتف دچار مصدوميت كهنه بود به طور مجدد دچار مشكل شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران ، محمد موسوي عراقي دفاع وسط تيم ملي واليبال كشورمان در طول بازي شب گذشته مقابل تيم باريج اسانس كاشان از ناحيه كتف احساس درد شديد كرد و اين امر باعث شد تا وي در تمرينات صبح امروز حضور نداشته و تحت نظارت پزشك متخصص و فيزيوتراپ باشد.

فشردگي مسابقات ليگ برتر واليبال و حساسيت بازيها عامل اصلي حادترشدن مصدوميت محمد موسوي عراقي است و هنوز وضعيت دقيق حضورش در هفته ششم دور برگشت مشخص نيست
(امیدوارم زودتر مصدومیتشون بهبود پیدا کنه)

....................

مربي تيم واليبال شهرداري اروميه:
بدون موتور اصلي تيم برديم
مربي واليبال شهرداري اروميه گفت: در اين ديدار از حضور علي بهبودي پاسور اصلي و ميكس تيم محروم بوديم.

مجيد ساداتي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: بازي هفته پنجم ما يك بازي حساس و سنگين بود و با توجه به انكه علي بهبودي از ناحيه زانو در بازي مقابل سايپا مصدوم شده بود در اين ديدار در تركيب تيم حضور نداشت و ما از پاسور دوم تيم يعني علي تقي نژاد در تركيب استفاده كرديم كه خوشبختانه وي توانست در حد انتظارات تيم را تغذيه كند.

وي يادآور شد:بازي هاي دور برگشت هدفمند و متمركز است با اجراي اين نوع تاكتيك دريافت حريف را متزلزل كرده و موفق به كسب امتياز از آنها شديم.

وي يادآور شد: با وجود آنكه نتيجه بازي تيم هاي شهرداري اروميه و تبريز سه بر صفر به پايان رسيد اما بازي بسيار حساس و نزديك بود‌، مصدوميت پشت خط زن تيم شهرداري تبريز باعث شده بود تا انها از اين نقطه دچار مشكل شده و ما از اين ضعف نهايت استفاده را كرديم

.......................

سرمربي تيم واليبال نوين كشاورز:با ترس از نام صدرنشين بازي را شروع كرديم
تيم واليبال نوين كشاورز توانست در هفته پنجم دور برگشت ليگ برتر تيم واليبال سايپا را در خانه واليبال با نتيجه سه بر 2 شكست دهد.

مسعود آرمات، سرمربي تيم واليبال بانك كشاورزي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: ما شب گذشته مقابل تيمي پرمهره بازي كرديم اگر چه كه بابك فياضي و آرش كمالوند 2 ملي پوش سايپا به دليل مصدوميت در ارنج تيم حضور نداشتند اما نفرات جايگزين آنها از آمادگي و قدرت بالايي برخوردار بودند.

وي تصريح كرد: شاگردانم 2 ست اول بازي را به نام تيم صدرنشين واگذار كردند، حريف از نقاط ضعف و قوت ما اطلاعات كاملي داشت به همين دليل از ستاسوم سعي كردم با بكارگيري بازيكنان نيمكت نشين سيستم بازي را به طو ركلي تغيير دهم.

وي يادآور شد: در برخي موارد اشتباهات داوري شيرازه تيم ما را بر هم مي زد اما برخلاف تصور برخي ها بازي گرم و حساس بود

و


پاداش 10 ميليون ريالي تيم واليبال نوين كشاورز
تيم واليبال نوين كشاورز توانست شب گذشته يكشنبه نهم بهمن پس از شكست تيم سايپا عنوان تيم شگفتي ساز هفته پنجم را به خود اختصاص دهد.


به گزارش خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران، مسئولان تيم واليبال نوين كشاورز پس از شكست سنگين تيم سايپا كه در صدر جدول رده‌بندي قرار داشت 2 امتياز بازي را به خود اختصاص دادند.
مسئولان باشگاه نوين كشاورز مبلغ 10 ميليون ريال را به عنوان پاداش به تمامي بازيكنان تيم نوين كشاورز اختصاص دادند

....................

سرمربي تيم واليبال كاله آمل: بازي تمريني خوبي داشتيم
تيم واليبال كاله آمل در ديدار هفته پنجم از دور برگشت ليگ برتر واليبال توانست مقابل تيم مناطق نفت خيز جنوب با نتيجه سه بر صفر در اهواز پيروز شود.

بهروز عطايي ، سرمربي تيم واليبال كاله آمل در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران افزود: خوشبختانه توانستيم فاصله خود را با صدر جدول رده بندي كاهش دهيم به طوري كه در حال حاضر با تيم دوم جدول 2 امتياز و با صدرنشين سه امتياز فاصله داريم اين امر در شرايطي است كه از نظر برد و باخت با تيم پيكان صدرنشيني برابريم.

وي در پاسخ به اين سوال كه حضور تيم هاي ضعيف عامل افت سطح كيفي مسابقات ليگ برتري شوند، گفت: ما براي تمام تيمهاي حاضر در اين مسابقات احترام خاصي قائل هستيم اما به طور كلي ظرفيت ليگ واليبال 12 تيم است و برگزاري مسابقات با تعداد بيشتر هم عامل فشردگي بازيها و هم افت سطح كيفي ليگ مي شود.

وي خاطرنشان كرد: در حال حاضر شاهديم به خاطر فشردگي مسابقات بسياري از بازيكنان ملي پوش دچار مصدوميت شده و يا در آستانه مصدوميت شديد هستند اين مقوله واليبال ملي ايران را تهديد مي كند.

وي تصريح كرد: شب گذشته مقابل تيم مناطق نفت خيز يك بازي تمريني خوب داشتيم و سعي كردم با بهره گيري از نيمكت نشينان تيم به نوعي به واليباليست هاي فيكس استراحت دادم

....................

سرمربی تیم والیبال پیکان:
در ست دوم به اشتباهات فردی باختیم
سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: ما در بازی شب گذشته مقابل تیم میزان خراسان یک بازی زیبا و کم نقص را به نمایش گذاشتیم.


پیمان اکبری در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: توانستیم ست اول بازی را با اختلاف پوئن بالا به نفع خود به پایان رسانیم این امر باعث شد تا شاگردانم در ست دوم حریف را دست کم گرفته و خراسانی ها از این موضوع نهایت استفاده را کرده و بازی را به نفع خود به پایان رسانند.

وی گفت: ما ست دوم را به اشتباهات فردی خود به حریف واگذار کردیم اما خوشبختانه در ست های سوم و چهارم بازیکنان با قدرت کامل در برابر حریف ظاهر شده و توانستیم سه امتیاز کامل دیدار را به خود اختصاص دهیم.

اکبری تصریح کرد: در این دیدار نقطه قوت ما در دفاع روی تور و توپ گیری ها بود اما حریف در دریافت اول مشکل و ضعف داشت

............

سرمربی تیم والیبال میزان خراسان گفت: در هفته پنجم مقابل تیم مقتدر و صاحب تفکر حرفه ای پیکان با نتیجه سه بر یک شکست خوردیم.


جبار قوچان نژاد در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: انگیزه پیکانی ها را برای برد ما رسیدن به جایگاه صدر نشینی مضاعف کرده و آنها با قدرتی غیر قابل تصور مقابل ما ظاهر شدند.
وی تصریح کرد: شرایط تیم ما در مسابقات حساس به گونه تیم فوتبالی است که تا دروازه توپ را هدایت اما موفق به زدن گل نمی شود در بازی مقابل پیکان به اشتباهات فردی شاگردانم در پوئن های حساس نتیجه را واگذار کردیم.
وی خاطر نشان کرد: تفاوت تفکرات بازیکنان 2 تیم در پوئن های حساس و چگونگی زدن توپ ها محسوس بود و این امر عامل اصلی برد خودروسازان شد.

وی گفت: ما در ست های دوم و سوم تا حدودی موفق عمل کردیم اما در اواسط ست سوم اشتباه فاحش داور شیرازه تیم میزان را از هم پاشید البته نمی خواهم علت باخت را به داوری اختصاص دهم اما قضاوت در نتایج بی تاثیر نبود

............

سرمربي تيم واليبال باريج اسانس كاشان:
جبران باخت هاي دور رفت سخت است
سرمربي تيم واليبال باريج اسانس كاشان گفت: متاسفانه فاصله ما در جدول رده بندي با تيم هاي هفتم و هشتم بسيار زياد و علت آن باخت هاي نيم فصل اول است.

حسين معدني در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران افزود: در طول هفت هاي اخير تيم باريج اسانس كاشان از نظر كار گروهي و تيمي به شرايط مطلوبي رسيده البته در اجراي برخي سيستم هاي تاكتيكي نقطه ضعف داريم و در طول تمرينات در حال جبران آن هستيم اين امر مستلزم گذر زمان است.

وي تصريح كرد: ما در هفته پنجم دور برگشت مسابقات ليگ برتر موفق به شكست تيم گيتي پسند اصفهان شديم اصفهاني ها در اين ديدار آن گونه بازي كردند كه ما دوست داشتيم يعني آنها در اجراي تاكتيك هاي خود براساس آناليز انجام شده اقدام كردند و هيچ گونه تغييري در سيستم بازيشان بوجود نيامده بود.

وي در خصوص حضور سي چلو سرمربي آرژانتيني تيم گيتي پسند اصفهان اظهار داشت: حضور وي شوك بزرگي به اين تيم اصفهاني وارد كرده به طوري كه آنها در مقابل ما بسيار آماده تر از قبل ظاهر شدند اما سي چلو براي ايجاد تغيير در روند كار تيم گيتي پسند اصفهان نياز به زمان دارد

نتایح:

پیکان تهران 3-1 مشهدالرضا

گیتی پسند اصفهان 2 -3 باریج اسانس کاشان

آلومینیوم المهدی بندرعباس 1-3 کرمان

پیشگامان کویر یزد 3-1 هاوش گنبد

شهرداری ارومیه 3 -0 شهرداری تبریز

نوین کشاورز 3 -2 سایپا البرز


عکس:

پيكان 3 - ميزان خراسان1

نوين كشاورز3 -سايپا البرز2


برنامه ششمین هفته لیگ برتر مردان

ليگ برتر واليبال مردان باشگاههاي كشور چهارشنبه با برگزاري هفت ديدار پي گيري مي شود.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال ششمین هفته دور برگشت اين رقابت ها  12 بهمن ماه با برگزاري 7 ديدار در 7 شهر برگزار مي شود كه بر اساس اعلام سازمان ليگ برنامه و اسامي داوان و ناظران به قرار زير است:
 

چهارشنبه 12 بهمن 90

 

تهران – ساعت 17:00

پیکان (سرمه ای) – گیتی پسند اصفهان (سفید)
ناظر : سعید درخشنده
داور اول : حسین پور کاشیان  
داور دوم : محمد عشق دوست
 

تبریز – ساعت 17:00
شهرداری تبریز (سفید)– شرکت گسترش فناوری نوین کشاورز(سبز)
ناظر : خلیل یگانه مجد   
داور اول : علی اصغر حاج کاظمی  
داور دوم : محسن ترابی  
 

مشهد - ساعت  17:00
میزان خراسان رضوی (سفید) – مناطق نفت خیز جنوب (زرد)
ناظر: حمید فاضلی
داور اول : مسعود یزادن پناه  
داور دوم : احمد سرمست  
 

کاشان – ساعت  17:00
باریج اسانس کاشان (سبز) – آلومینیوم المهدی بندرعباس (آبی)
ناظر : شهباز صدری   
داور اول : حمید راهجردیان   
داور دوم : علیرضا قریب   
 

آمل – ساعت  17:00
کاله مازندران (زرد)– پیشگامان کویر یزد (سرمه ای)
ناظر : حمید حق بین
داور اول : محمد شاهمیری
داور دوم : بهرام سلیمانی  
 

کرمان – ساعت  17:00
کرمان  (قرمز)– سایپا البرز (نارنجی)
ناظر : محمود حداد
داور اول : کیوان عابدزاده  
داور دوم : امید فولادی وندا   
 

گنبد – ساعت  17:00
هاوش گنبد (آبی)– شهرداری ارومیه (قرمز)
ناظر : امیدوار حاتمی  
داور اول : محمد حسین شفقی  
داور دوم : مسعود ذوقی


اخبار مربوط به هفته چهارم دور برگشت

عکس:

نگاهي به رقابت​هاي هفته هفدهم ليگ برتر

نتايج هفته چهارم دور برگشت

سايپا - شهرداري اروميهاخبار :

خوليو ولاسكو سرمربي آرژانتيني الاصل تيم ملي واليبال كشورمان امروز تهران را به مقصد ايتاليا ترك كرد.

به گزارش خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران، خوليو ولاسكو سرمربي تيم ملي واليبال كشورمان كه حدود 2 هفته پيش به تهران سفر كرده بود امروز به محل زندگيش در ايتاليا بازگشت .

اين موضوع در حاليست كه اين مربي آرژانتيني به تازگي از سفر بازگشته بود و بعد از حضور در انتخابات فدراسيون واليبال كه منجر به رياست مجدد داورزني شد مجددا ايران را به مفصد ايتاليا ترك كرده است .

ولاسكو در حالي ايران را ترك كرد كه شب گذشته در يكي از اظهارات خود در برنامه تلويزيوني اعلام كرده بود براي رسيدن به موفقيت نياز به كار زياد است و بايد بيش از بيش تمرين كنيم اين سفرهاي ولاسكو به شايعات موجود مبني بر خداحافظي اين مربي از تيم ملي واليبال بيشتر از گذشته دامن مي زند ، حال بايد منتظر بود و ديد كه رييس فدراسيون واليبال در دوره جديد رياست خود چگونه با اين مربي پروازي كنار خواهد آمد

..............

مجمع انتخابات رياست فدراسيون واليبال

در مجمع انتخاباتي فدراسيون واليبال چه گذشت؟

گزارش عملكرد محمدرضا داورزني در مجمع عمومي 90

ايران و ولاسكو در سرخط اخبار فدراسيون جهاني واليبال

محروميت براي كاشاني ها

مصوبه سازمان ليگ براي تيم هاي هم امتياز

سومين نشست خبري خوليو ولاسكو

سومين نشست خبري خوليو ولاسكو در ايران

ولاسكو و سرمربيان ليگ برتر

ولاسكو : بي واسطه به ايران آمدم

صلاحيت تمامي كانديداها تاييد شد

ولاسكو : بي واسطه به ايران آمدم

خوان سيچلو در گيتي پسند

گفتگوي خوليو ولاسكو با سرمربيان ليگ برترقبل از بای

امروز 10 بهمن 90 و یک سال از یکی از بهترین روزای عمرم میگذره!یعنی اولین بازی ک من رفتم برای دیدن والیبال!!!!!!!!!!!


برای دیدن عکسای قبل به لینک زیر برید:

آیا دفعه دیگری نیز وجود داره؟؟؟؟؟؟ do i have another chance?

یادش بخیر......

فعلا دوستای گلم![ دوشنبه دهم بهمن 1390 ] [ 23:50 ] [ Saye♥Shadow ]

[ ]

کد حرکت متن دنبال موس