♥♥♥♥♥Best Of Volleyball♥♥♥♥♥

بهترین والیبال!㋡

سلـــــــــــــــــــــام همگی!!!!!!!!!!!!!!!!خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نگاهی به نخستین روز تمرینات تیم های الف و ب ایران

نخستین روز اردوی اصلی تیم های ملی الف و ب والیبال کشورمان با حضور 34 بازیکن دعوت شده از ساعت هشت بامداد امروز دوشنبه 14 فروردین در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، این تمرینات در دو گروه الف و ب برگزار شد که بازیکنان گروه ب تمرینات خود را با صحبت های ابتدایی "خوان سيچلو" سرمربی این تیم آغاز کردند. خولیو ولاسکو هم که بر تمرینات تیم ب سخت نظارت دارد، در طول تمرین این سرپا ایستاده بود و کلیه حرکات بازکنان را کاملا زیر نظر داشت.

همچنین تمرینات تیم ملی الف نیز از ساعت 10:30 آغاز شد که در ابتدا "خولیو ولاسکو" سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص نوع تمرینات و نیازهای بازیکنان صحبت هایی را با ملی پوشان و مربیان حاضر در اردو داشت.
انجام حرکات ورزشی برای گرم کردن به مدت 20 دقیقه، کار با وزنه در سالن بدن سازی، انجام تمرینات تکنیکی برای تغییر اشتباهات بازیکنان، افزایش هماهنگی بازیکنان، کار بر روی حرکات پا به نحوی که به سرعت خود را به توپ برسانند، تمرین دریافت، سرویس و دفاع بر روی تور از جمله مهمترین محورهای تمرینات روز نخست اردوی تیم های ملی الف و ب کشورمان بود.

بر اساس برنامه اردوی آمادگی بازیکنان سه روز تمرین و یک روز استراحت خواهد داشت. در روز نخست بازیکنان هر گروه به دو گروه تقسیم می شوند که یک گروه کار با وزنه در سالن بدن سازی را انجام می دهند و گروه دوم نیز با استفاده از دستگاه سرویس زن تمرین دریافت را انجام می دهند.
گفتنی است که در روز دوم جای بازیکنان بدن سازی و بازیکنان تمرین دریافت و سرویس عوض می شود و روز سوم نیز برنامه تلفیقی از دو روز قبل خواهد بود که زدن سرویس پرشی و موجی نیز در آن قرار دارد.

تمرین عصر ها نیز بیشتر بر محور اصلاح تاکتیک ها و رفع نقاط ضعف کلی بازیکنان است که گروه ب از ساعت 15 و گروه الف از ساعت 17:30 این تمرینات را برگزار می کنند.  در این تمرینات بازیکنان شیوه های مختلف حمله، دفاع و توپ گیری را تمرین می کنند.
يكي از مربیان حاضر در اردوي تیم ملی والیبال کشورمان در حاشیه این تمرینات در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال در باره ویژگی های تمرینات سرمربی تیم ملی کشورمان گفت: ولاسکو به تمامی جزئیات توجه دارد. در صورتی که این رفتارها و تمرینات مشکل داشته باشد، برای برطرف کردن آنها تاکید می کند.

"رضا ابراهیمی " خاطر نشان کرد: سرمربی تیم ملی والیبال به بازیکنان می آموزد که چگونه از فکرشان برای پیشرفت بازی خود استفاده کنند. آنان باید از موقعیت های به دست آمده بهترین بهره برداری را انجام دهند.  
وی با بیان اینکه حضور در تمرینات تیم ملی والیبال تجربه خوبی برای مربیان کشور نیز خواهد بود، افزود: آشنایی با آخرین روش های تمرین والیبال فرصت خوبی برای ما خواهد بود تا در نهایت منجر به افزایش سطح والیبال ایران شود.
مربی تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص سطح بازیکنان تیم ملی الف و ب کشورمان نیز گفت: برخی بازیکنان که تجربه حضور در مسابقات جام جهانی و آسیایی را دارند از سطح بالایی برخودارند و اردوهای مقدماتی تیم ملی والیبال نیز برای رساندن سایر بازیکنان به سطح آنان بود.گزارش تصويري از نخستين اردوي تيم ملي واليبال در سال 91

اردوي آمادگي تيم الف ايران /عكس

فدراسیون والیبال با درخواست پاکستان موافقت کرد


فدراسیون والیبال کشورمان با درخواست فدراسیون والیبال پاکستان مبنی بر برگزاری کمپ تمرینی در ایران و انجام پنج دیدار تدارکاتی و دوستانه در تهران موافقت کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، فدراسیون والیبال پاکستان با ارسال نامه اي خواستار برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی والیبال پاکستان در تهران و برگزاری پنج دیدار تدارکاتی با تيم هاي والیبال ایران شد.
فدراسیون والیبال ايران ضمن موافقت با این درخواست مقرر کرد در اين كمپ تمريني تيم ملي پاكستان سه ديدار دوستانه با تيم ب ايران و دو دو ديدار دوستانه با تيم هاي پايه ايران(نوجوانان جوانان) داشته باشد.

بر اساس اعلام كميته روابط بين الملل فدراسيون زمان حضور كاروان والیبال پاکستان در ایران 26 اردیبهشت تا پنجم خردادماه پیشنهاد شده است و همچنین با توجه به اینکه تیم ملی والیبال پاکستان 19 خردادماه در رم ايتاليا در مسابقات زير گروه انتخابي المپيك شركت مي كند، 10 روز قبل از این مسابقات مي تواند جهت برگزاري اين كمپ تمريني به ايران بيايد.


و اینم  عکس!!!!!!!!!

آقای مـــــعــــــ4ـــــــروف

آقای کشــــ14ـــاورزی

آقایان غفور و حسینیClick here to get avatars like this!


نظر یادتون نره!

بای بای

[ سه شنبه پانزدهم فروردین 1391 ] [ 17:36 ] [ Saye♥Shadow ]

[ ]

ســـــــــــــلام همـــــــــگی!خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چ خبرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قبل از شروع اخبار:

امیدوارم فردا 13بدرتون خوش بگذره!

ساقی گل و سبزه بس طربناک شده ست / دریاب که هفته‌ی دگر خاک شده ست

می نوش و گلی بچین که تا در نگری / گل خاک شده ست و سبزه خاشاک شده ست

(با آرزوی روزی شاد در کنار طبیعت)
ولاسكو انتخاب كرد

خوليو ولاسكو اسامي دعوت شدگان به اولين اردوي آمادگي تيم ملي واليبال كشورمان براي شركت در رقابت هاي انتخابي المپيك را اعلام كرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال پس از پايان اردوهاي مقدماتي تيم ملي كه با دعوت از پديده هاي ليگ برگزار شد، خوليو ولاسكو سرمربي تيم ملي واليبال كشورمان اسامي 34 بازيكن را براي شركت در اولين مرحله اردوي آمادگي تيم هاي الف و ب كشورمان كه از 14 فروردين آغاز مي شود را اعلام كرد:

تيم الف ايران:1- عليرضا نادي
2- سيد محمد موسوي
3- مير سعيد معروف
4- مهدي مهدوي
5- امير غفور
6- فرهاد پيروت پور
7- حمزه زريني
8- پويا فياضي
9- فرهاد قائمي
10- مجتبي ميرزاجانپور
11- سعيد مصطفي وند
12- عليرضا جديدي
13- فرهاد ظريف
14- مجتبي يوسفي

تيم ب ايران:1- آرش كشاورزي
2- فرهاد سال افزون
3- فرزاد ملا بهرامي
4- محمدطاهر وادي
5- عليرضا سليماني
6- شهرام محمودي
7- رضا قرا
8- محمد حسن صنوبري
9- آرمين تشكري
10- سامان فائزي
11- مسعود غلامي
12- پيمان كريمي
13- عليرضا مباشري
14- عارف باقرزاده
15- محمدرضا حسيني پويا
16- مجتبي قليزاده
17- مهدي كريمي
18- ناصر رحيمي
19- ياشار شاهيني
20-  حامد تاروردي (در صورت موافقت پزشك به جمع اردو نشينان اضافه مي شود)

تمرينات تيم الف به سرمربيگري خوليو ولاسكو و تمرينات تيم ب به سرمربيگيري خوان سيچلو، تحت نظر خوليو ولاسكو هر روز در نوبت صبح و عصر برگزار مي شود. همچنين ادواردو به عنوان بدنساز، احمد مساجدي به عنوان مترجم، عليرضا پيشياره به عنوان ماساژور و رضا ابراهيمي، جهانگير سيد عباسي، ناصر شهنازي، مسعود آرمات و محمد وكيلي، غلامرضا مومني مقدم به عنوان مربيان داوطلب در اردوي تيم ملي در اين تمرينات حضور خواهند داشت كه اردو به صورت سه روز تمرين و يك روز استراحت برگزار مي شود.


مردان واليبال ايران 23 آوریل برابر با سوم اردیبهشت برای برگزاری دو دیدار دوستانه و تدارکاتی عازم کشورهای اسلوونی و صربستان خواهد شد. تیم ملی والیبال در روزهای چهارم و پنجم اردیبهشت با تیم ملی اسلوونی و روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت با تیم ملی والیبال صربستان دو دیدار دوستانه برگزار مي كند.
در صورت نهايي شدن اقدامات انجام شده جهت صدور رواديد و ويزا، ملي پوشان كشورمان پس از صربستان جهت برگزار چند ديدار دوستانه به پورتوريكو سفر خواهند كرد و در نهايت چند روز مانده به آغاز رقابت هاي انتخابي المپيك دو ديدار دوستانه در شانگهاي چين با تيم ملي اين كشور برگزار مي كنند.

لازم به ذكر است اين مرحله از اردوي آمادگي تا مسابقات انتخابي المپيك كه خرداد ماه سال جاري در توكيو ژاپن برگزار مي شود، ادامه دارد تا در پايان اين اردو از بين اين 34 بازيكن، 14 نفر براي شركت در رفابت هاي مذكور انتخاب شوند.


هشت بازيكن از تيم ب به تيم الف اضافه شدندانعكاس قهرماني كاله در سايت فدراسيون جهاني واليبال

فدراسيون جهاني واليبال منتشر كرد: "كاله قهرماني ايران را مهر و موم كرد".
به گزارش روابط عمومي فدراسيون واليبال، سايت FIVB با انتشار مطلبي با عنوان "كاله قهرماني ايران را مهر و موم كرد" بر روي صفحه اصلي وب سايت خود از قهرماني تيم واليبال كاله مازندران در ليگ برتر واليبال ايران كه با برگزاري 192 مسابقه به پايان رسيد، گزارش داد. در اين مطلب آمده كه تيم واليبال كاله مازندران پس از پنج سال حضور در ليگ برتر واليبال مردان باشگاههاي ايران براي اولين بار به مقام قهرماني اين رقابت ها رسيد تا در سال 2012  به عنوان نماينده ايران در رقابت هاي قهرماني باشگاههاي مردان آسيا در شانگهاي چين شركت كند.


لینک اصلی:

Kaleh seal Iranian title
انعكاس قهرماني كاله در سايت فدراسيون جهاني واليبال 1

انعكاس قهرماني كاله در سايت فدراسيون جهاني واليبال 2منوچهر پورحسن  در حاشیه سفر نوروزی به مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آمل اظهار داشت: لیگ برتر والیبال در سال 1391 از نیمه اول مهر ماه کار خود را آغاز می‌کند و در روز چهارشنبه هر هفته تیم‌ها با یکدیگر روبرو می‌شوند.

وی افزود: مگر اینکه در برخی موارد اتفاقات خاصی بیافتد که مجبور شویم دو بازی در طول یک هفته برگزار کنیم.

پورحسن با اعلام اینکه هم‌اکنون برنامه لیگ برتر آینده والیبال باشگاه‌های کشور با یک بازی در هفته مدون شده است، تصریح کرد: در سال 1391 لیگ برتر با حضور 14 تیم برگزار می‌شود که در آن چهار تیم به لیگ دسته یک سقوط می‌کنند و دو تیم دسته یکی لیگ برتری می‌شوند.

برگزاری لیگ برتر والیبال در سال 92 با حضور 12 تیم

رئیس سازمان لیگ برتر فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در سال 1392 لیگ برتر والیبال کشورمان با 12 تیم برگزار می‌شود، اذعان داشت: تمام تلاش ما برای افزایش سطح کیفی رقابت‌های لیگ برتر است.

وی درباره فشردگی لیگ برتر والیبال در سال 90 یاداور شد: برنامه‌ریزی لیگ برتر گذشته برای مسئولان سازمان لیگ بسیار مشکل بود؛ به‌خاطر مسابقات آسیایی والیبال لیگ برتر با تاخیر آغاز شد و بازی‌ها با اعزام تیم ملی به رقابت‌های جهانی با تعطیلی 36 روزه مواجه بود.

پورحسن ادامه داد: با این وجود مجبور شدیم تا دو بازی در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته برگزار کنیم چون باید قبل سال جدید و تعطیلات نوروزی بازیکنان ملی‌پوش را به تیم ملی و خولیو ولاسکو سرمربی آن تحویل می‌دادیم تا ملی‌پوشان خودشان را برای رقابت‌های گزینشی المپیک 2012 لندن آماده کنند.


نگاهی به تمرینات روز دهم فروردین تیم ملی والیبال در اردوی مقدماتی

بازیکنان دعوت شده به اردوی مقدماتي تیم ملی والیبال کشورمان روز پنج شنبه دهم فروردین یکی روز دیگر از تمرینات خود را در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی تهران پشت سر گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، این تمرینات در دو گروه الف و ب برگزار شد که گروه ب از ساعت هشت صبح با صحبت های ابتدایی  "خوان سيچلو" سرمربی تیم ملی ب والیبال و گروه الف نیز از ساعت 10:30 با سفارش های ابتدای خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال آغاز شد.

سپس بازیکنان حاضر در اردو به مدت 20 دقیقه با انجام حرکات ورزشی نسبت به گرم کردن خود اقدام کردند که حرکات نرمشی و کششی از مهمترین اصول این قسمت از تمرینات بود.

بعد از گرم کردن، بازیکنان تیم ملی ب کشورمان به دو گروه تقسیم شدند که یک گروه کار با وزنه در سالن بدن سازی را آغاز کردند و گروه دوم نیز که بیشتر بازیکنان دفاع وسط و پشت خط زن بودند با استفاده از دستگاه سرویس زن تمرین دریافت را تمرين كردند.

گفتنی است بر اساس برنامه تمرینات سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان، تمرینات بازیکنان سه روز تمرین و یک روز استراحت است که در روز دوم جای بازیکنان بدن سازی و بازیکنان تمرین دریافت و سرویس عوض می شود و روز سوم نیز برنامه تلفیقی از دو روز قبل خواهد بود که زدن سرویس پرشی و موجی نیز در آن قرار دارد.

تمرین عصر ها نیز بیشتر بر محور اصلاح تاکتیک ها و برنامه های تمرینی ویژه سرمربی تیم ملی والیبال است که رفع نقاط ضعف کلی بازیکنان از جمله محورهای مهم تمرینات عصر بازیکنان است که گروه ب از ساعت 15 و گروه ب از ساعت 17:30 آغاز می شود.

يكي از مربیان حاضر در اردوي مقدماتي تیم ملی والیبال کشورمان در حاشیه این تمرینات در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال گفت: در مجموع می توان گفت که تمرینات صبح بازیکنان به صورت انفرادی است و  تمرینات عصر به شکل گروهی برگزار می شود.

"محمد وکیلی" در خصوص اسامی بازیکنان تیم های ملی الف و ب والیبال نیز گفت: به انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان تعدادی بازیکن به اردو دعوت شدند که نمی توان دقیقا گفت که کدام بازیکنان در تیم الف هستند و کدام بازیکنان در تیم ملی ب، زیرا با توجه به شرایط امکان جابجایی وجود دارد.

وی تاکید کرد که بر اساس استانداردهای تمرینات، امکان تمرین بیشتر از 20 بازیکن در هر مرحله تمرین وجود ندارد و به همین دلیل بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند تا علاوه بر انتخاب بهترین ها برای تیم ملی الف، یک تیم کامل و آماده دیگر نیز پرورش یابند.

مربی تیم ملی والیبال کشورمان تاکید کرد: به طور یقین بازیکنان شایسته و آماده در تیم ملی الف حضور خواهند داشت.    

جمعه یازدهم فروردین ماه آخرین روز تمرینات دور مقدماتی تیم های ملی الف و ب والیبال است که از پنجم فرودین ماه آغاز شده بود. بازیکنان دو روز استراحت خواهند داشت و از ساعت هشت صبح روز دوشنبه 14 فروردین ماه تمرینات اصلی بازیکنان با حضور تمامی دعوت شدگان آغاز خواهد شد.

گفتنی است رضا ابراهيمي، جهانگير سيد عباسي، ناصر شهنازي، مسعود آرمات و محمد وكيلي، غلامرضا مومني مقدم به عنوان مربي ، ادواردو به عنوان بدنساز، احمد مساجدي به عنوان مترجم و عليرضا پيشياره به عنوان ماساژور در اين تمرينات حضور دارند.

تیم ملی والیبال کشورمان خود را برای حضور در بازی های انتخابی المپیک 2012 لندن که خردادماه در کشور ژاپن برگزار می شود، آماده می کند. (ایشالا میریم المپـــــــــــــــــیک)

دعوت پورتوريكو از تيم ملي ايرانعکس:

آرش کشاورزی

با تشکر از فامــــــــــــــــیل جونم!

(بازی کاله و پیکان ک برق سالن قطع شده بود)


بازی های ژاپن

♥♥♥

حالا بخش اصلی عکس های این آپــــــــــــــــــــــــــــ

قدیم قدیما!!!!!!!!!!!!!

ب عکس ها دقت کنید میبینید بازیکنای گلــــــــــــمون چقد تغییر کردن!!!!!!!بـــــــــــــــــــای

[ شنبه دوازدهم فروردین 1391 ] [ 11:11 ] [ Saye♥Shadow ]

[ ]

سلللللللللللللللللللللللللللللللام همگی!!!!!!!!!!!!!!!

خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چه خبرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قبل  از شروع اخبار هفته 12 ام!!!!!!!!!


عکس هایی که دوستای گلم گفته بودن بذارم و امیدوارم درست متوجه شده باشم و گذاشته باشم!!!!!!(اگه نه بگین دوباره)

هههه

........

دوتا عکس قدیمی از اون زمانی که تو تیم ملی خیلیا بودن!!!!!!!!لینک دانلود حاشیه بازی کاله و گیتی پسند

لینک 1

لینک 2

لینک 3خب پیش به سوی هفته 12 ام

هفته دوازدهم لیگ‌برتر والیبال
صدرنشین از شکست پیروزی ساخت/ برتری مدعیان قهرمانی

خبرگزاری فارس: هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال با برتری دشوار صدرنشین به پایان رسید.

خبرگزاری فارس: صدرنشین از شکست پیروزی ساخت/ برتری مدعیان قهرمانی

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، در ادامه رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال از ساعت 17 به طور همزمان 5 دیدار آغاز شد که در مهمترین بازی سایپای صدرنشین در گنبد میزبان هاوش این شهر بود.
سایپایی‌ها که 2 گیم اول را به حریف واگذار کرده‌ بودند در گیم‌‌های سوم و چهارم عملکرد بهتری از خود به نمایش گذاشتند و حساب کار را 2 بر 2 مساوی کردند تا برنده این دیدار در گیم پنجم مشخص شود.
در گیم پنجم بازی پایاپای پیش رفت و سایپایی‌ها با حساب 15 بر 12 به برتری رسیدند و در پایان 3 بر 2 برنده بازی شدند.

در سایر بازی های مهم پیکان تیم دوم جدول در تبریز موفق شد شهرداری این شهر را 3 بر صفر از پیش رو بردارد و کاله مازندران که هفته گذشته در خانه 3 بر صفر مغلوب گیتی‌پسند شده بود، برابر آلومینیوم المهدی هرمزگان به برتری 3 بر صفر دست یافت.


نتایج کامل هفته دوازدهم:

گیتی‌پسند 3 - میزبان خراسان‌رضوی یک
شهرداری تبریز صفر - پیکان 3
شهرداری ارومیه 3 - نوین کشاورز یک
هاوش گنبد 2 - سایپا البرز 3
کرمان یک - پیشگامان کویر یزد 3
کاله مازندران 3 - آلومینیوم المهدی صفر
باریج اسانس کاشان یک - مناطق نفت خیز جنوب 3

رده بندي تيم ها تا پايان هفته دوازدهم به شرح زير است :

 

رده

تيم

امتياز

معدل ست

1

سايپا البرز

3.66

1.10

2

پيكان

2.07

1.09

3

شهرداري اروميه

2.23

1.10

4

كاله مازندران

2.07

1.03

5

گيتي پسند

1.64

1.18

6

هاوش گنبد

1.25

1.04

7

پيشگامان كوير

1.10

0.98

8

شهرداري تبريز

0.90

1.01

9

ميزان خراسان

0.68

0.93

10

نوين كشاورز

0.64

0.94

11

باريج اسانس

0.66

0.95

12

آلومينيوم المهدي

0.44

0.90

13

مناطق نفت خيز

0.35

0.87

14

كرمان

0.25

0.83


 • كرمان - پيشگامان كوير يزد
 • گيتي پسند اصفهان - ميزان خراسان رضوي
 • عکس بازی کاله

  bye


  [ چهارشنبه هفتم دی 1390 ] [ 20:26 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی!!!!!!!!!!خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  خب ابتدا چندتا عکس مختلف:

  آقای آرش کشاورزی:

  قدیمی!

  جدید!

   تمرین تیم ملی:

  قدیم قدیما!
  اخبار:

  بازديد وزير ورزش و جوانان و دبير كل كميته ملي المپيك از تمرين تيم ملي ايران


  دكتر عباسي، وزير ورزش جمهوري اسلامي ايران با حضور در سالن دوازده هزار نفري مجموعه ورزشي آزادي از تمرينات تيم ملي واليبال كشورمان بازديد كرد. در اين ديدار كه با استقبال قابل توجهي از طرف اصحاب رسانه روبرو شد، كادر فني و ملي پوشان كشورمان دقايقي تمرين را متوقف كرده و با دكتر عباسي به گفتگو نشستند. جمعي از مديران وزارت ورزش و جوانان از جمله دكتر حميد سجادي نيز در اين ديدار وزير ورزش را همراهي مي كردند كه در ادامه آن نيز كميته برگزاري مسابقات قهرماني مردان آسيا به رياست محمدرضا داورزني توضيحات و گزارش هاي خود را در راه آماده سازي و ميزباني هرچه بهتر ايران در اين پيكار ها و روند حركتي تيم ملي تا به امروز به وزير ورزش ارائه دادند.
  پيش از حضور وزير ورزش در سالن دوازده هزار نفري آزادي بهرام افشار زاده دبير كل كميته ملي المپيك ايران نيز در تمرينات تيم ملي واليبال ايران حاضر شد و روند برنامه ريزي و آماده سازي ايران براي حضور هرچه بهتر دراين مسابقات را از  نزديك بررسي كرد.وي پس از بررسي برنامه هاي ارائه شده توسط فدراسيون واليبال اذعان داشت: « هر چند بايد به ولاسكو و تيم ملي زمان داد تا به نتايج دلخواه برسند، اما به قهرماني تيم ملي در آسيا اميدوارم شدم».


  .

  اینم چندتا عکس:

  بازديد وزير ورزش و دبير كل كميته ملي المپيك از تمرين تيم ملي 1

  بازديد وزير ورزش و دبير كل كميته ملي المپيك از تمرين تيم ملي 2
  بازديد وزير ورزش و دبير كل كميته ملي المپيك از تمرين تيم ملي 3

  بازديد وزير ورزش و دبير كل كميته ملي المپيك از تمرين تيم ملي 4


  بازديد وزير ورزش و دبير كل كميته ملي المپيك از تمرين تيم ملي 9

  بازديد وزير ورزش و دبير كل كميته ملي المپيك از تمرين تيم ملي 10


  تیم والیبال سایپا میزبان مسابقات را شکست داد


  دبی -  تیم والیبال سایپای ایران در پنجمین و آخرین بازی خود در مسابقات بین المللی جام شیخ راشد موفق به شکست امارات میزبان این رقابت ها شد.
  به گزارش خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال، تیم سایپا در حالی امروز در برابر امارات قرار گرفت که تنها با یک هزارم درصد اختلاف معدل پوئن ها با تیم ملی پاکستان در مکان چهارم جدول این مسابقات قرار داشت.
  تیم والیبال سایپا با 5 امتیاز و معدل پون 876/0 در مکان چهارم جدول و تیم ملی والیبال پاکستان با معدل 875/0 در رتبه پنجم قرار داشتند.
  تیم والیبال سایپا ست نخست را با  سامان فائزی، عادل غلامی، وحید والی، مجتبی شبان ، مسعود عزیزی، رسول نجفی و محمدرضا فتاحی آغاز کرد و در ابتدای این ست هفت امتیاز از حرف جلوافتاد تا در نهایت با امتیاز 25 بر 13 پیروز باشد.
  تیم والیبال سایپا در گیم دوم نیز نسبتا بازی راحتی در برابر امارات داشت و با امتیازهای 25 بر18 پیروز شد، اما اماراتی ها در ست  سوم تلاش زیادی برای رهایی از شکست کردند که تا امتیاز 23 نیز پیش رفتند اما در نهایت نتیجه این ست را نیز 25 بر23 واگذار کردند تا در نهایت سه بر صفر مغلوب سایپا شوند.
  در ست  سوم این بازی و در امتیاز 21 بر 21 سامان فائزی به دلیل اعتراض به داور مسابقات کارت زرد دریافت کرد و از زمین بازی خارج شد.
  تیم والیبال سایپا با این پیروزی جایگاه خود را در مکان چهارم این رقابت ها تثبیت کرد. آخرین بازی این مسابقات را نیز دو تیم مصر و پاکستان برگزار می کنند که نتیجه آن در جایگاه اول تا چهارم تغییری نخواهد داشت.
  "رسول نجفی" پاسور تیم والیبال سایپا در پایان این دیدار به عنوان بهترین بازیکن این دیدار انتخاب شد.
  ایجاد اشکال فنی و قطع شدن سرود ملی کشور امارات از بلند گوها در مراسم آغازین این دیدار یکی از حاشیه ها این بازی بود که بازیکنان امارات را مجبور کرد خودشان سرودشان را ادامه دهند.
  قبل از آغاز بازی امروز نماینده ایران و امارات، خبرنگاران حاضر در سالن شایعه کرده بودند که تیم ایران با امارات توانی کرده و امروز نتیجه بازی را واگذار خواهد کرد.
  سیزدهمین دوره مسابقات والیبال جام شیخ راشد که از جمعه گذشته در دبی آغاز شده بود، امشب به پایان می رسد.


  پيكان ماندني شد

  چندي پيش مسئولين باشگاه پيكان اعلام كردند كه از شركت در ليگ برتر واليبال ايران در سال 90 كناره گيري خواهند كرد. پس از بررسي ها و پي گيري هاي مسئولين فدراسيون واليبال، وزارت ورزش و جوانان، وزارت صنعت و تجارت و همكاري مهندس نجم الدين، مدير عامل ايران خودرو، اين تيم كه پرافتخار ترين تيم آسيا و ايران مي باشد و عنوان سومين باشگاه واليبال دنيا را به يدك مي كشد در ليگ واليبال ايران ماندني شد و مهر ماه سال جاري به عنوان نماينده و قهرمان ايران و آسيا در رقابت هاي قهرماني باشگاه هاي جهان شركت خواهد كرد.  برنامه ورود و خروج تیمهای شرکت کننده درشانزدهمین مسابقات قهرمانی مردان آسیا که از 30 شهریور لغایت 7 مهر ماه 1390 در تهران برگزار می شود به شرح زیر می باشد:
  هندوستان
  ورود : 28/6/90، ساعت 21:25، شماره پرواز : EK977
  برگشت :08/7/90، ساعت 10:40، شماره پرواز  :EK972

  افغانستان
  ورود :27/6/90، ساعت 10:45، شماره پرواز : KAM AIR

  چين تایپه
   ورود :27/6/90، ساعت 02:00، شماره پرواز :IR809
  برگشت : 8/7/90 ، ساعت 23:40، شماره پرواز :IR808

  چین
  ورود :27/6/90، ساعت 21:25، شماره پرواز :EK977
  برگشت :8/7/90، ساعت 10:40، شماره پرواز :EK971

  سریلانکا
  ورود :28/6/90، ساعت 21:25، شماره پرواز :QR488
  برگشت :8/7/90، ساعت 4:55، شماره پرواز :QR485

  ازبکستان
  ورود :25/6/90، ساعت 12:00، شماره پرواز :IR505
  برگشت :8/7/90، ساعت 04:30، شماره پرواز :IR504

  پاکستان
  ورود :24/6/90، ساعت 13:30، شماره پرواز :G90201
  برگشت :8/7/90، ساعت 12:05، شماره پرواز :QR489

  ژاپن
  ورود :28/6/90، ساعت 10:25، شماره پرواز :EK971
  برگشت :8/7/90، ساعت 21:45، شماره پرواز :EK978

  تایلند
  ورود :28/6/90، ساعت 04:55، شماره پرواز :QR484
  برگشت :8/7/90، ساعت 04:55، شماره پرواز :QR485

  قزاقستان
  ورود :25/6/90، ساعت 02:00، شماره پرواز :TK0874
  برگشت :9/7/90، ساعت 06:00، شماره پرواز :TK0879

  استرالیا
  ورود :24/6/90، ساعت 21:25، شماره پرواز :EK977

  قطر
  ورود :27/6/90، ساعت 21:25، شماره پرواز :QR488


  کره جنوبی
  ورود :28/6/90، ساعت 10:25، شماره پرواز :EK971
  برگشت :8/7/90، ساعت 21:45، شماره پرواز :EK978  برنامه دور مقدماتي قهرماني مردان آسيا

  برنامه دور مقدماتي رقابت هاي واليبال قهرماني مردان آسيا پس از تاييد نهاي كنفدراسيون واليبال آسيا اعلام شد كه به شرح زير مي باشد:

   


  چهارشنبه 30/6/90
  سالن 1
  ساعت 10:00        چین – سریلانکا
  ساعت 14:00        استرالیا – کره
  ساعت 16:00        ژاپن – تایلند
  ساعت 18:30        افغانستان – ایران
  سالن 2
  ساعت 10:00       قطر – ترکمنستان
  ساعت 14:00       هند – چین تایپه
  ساعت 16:00       پاکستان – قزاقستان
  ساعت 18:30      اندونزی – ازبکستان
         

  پنج شنبه 31/6/90
  سالن 1
  ساعت 10:00       استرالیا – قطر
  ساعت 14:00      اندونزي – چین
  ساعت 16:00       پاکستان – ژاپن
  ساعت 18:30      چین تایپه – ایران
  سالن 2
  ساعت 10:00      کره – ترکمنستان
  ساعت 14:00      ازبکستان – سریلانکا
  ساعت 16:00       هند – افغانستان
  ساعت 18:30       قزاقستان – تایلند

   

  جمعه 1/7/90
  سالن 1
  ساعت 10:00      قطر – کره
  ساعت 14:00      ژاپن – قزاقستان
  ساعت 16:00      چین – ازبکستان
  ساعت 18:30      ایران – هند
  سالن 2
  ساعت 10:00     تايلند – پاکستان
  ساعت 14:00     سریلانکا – اندونزی
  ساعت 16:00     ترکمنستان – استرالیا
  ساعت 18:30     افغانستان – تایپه


   bye


  [ چهارشنبه بیست و سوم شهریور 1390 ] [ 22:6 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی!!!!!!!!

  خب این آپ فقط عکس هست!

  عکسایی ک مربوط ب تولد اقای نادی میشه!

  تولدشون هم مبارک باشه!

  اینم بقیه عکس ها!!!!!!!(جدید)

  چندتا دیگه هم هست بعدا میذارم!


  قدیمی!  فعلا!

  بای بای
  [ یکشنبه سیزدهم شهریور 1390 ] [ 14:10 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام به همه ی دوستای خوبم!خوبین؟؟؟؟چه خبرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  اخبار:

  گزارش فدراسيون جهاني واليبال ازقهرماني تيم ايران درتورنمنت چين


  فدراسيون جهاني واليبال در گزارشي از تورنمنت بين المللي چين كه با شركت چهار تيم ايران، چين، استراليا و قزاقستان برگزار شد از تيم ايران به عنوان تيم قهرمان اين تورنمنت ياد كرد.
  در اين گزارش آمده : تيم ملي بزرگسالان ايران مقام اول رقابتهای والیبال قهرمانی تورنمنت بین المللی چین را در حالی بدست آورد که تیمهای چین، استرالیا و قزاقستان به ترتيب در رده هاي بعدي قرار گرفتند.
  در مرحله دوم و در دیدار پایانی که روز سه شنبه در شهر ژنگ جیان در استان ژیانگسو واقع در جنوب  چین انجام گرفت، تیم والیبال چین موفق گردید با نتیجه 3 بر 2 در مقابل ایران به پیروزی برسد.
  تیم ایران در حالی بازی پایانی را واگذار کرد که موفق شده بود مقتدرانه بر تيم ملي استراليا غلبه كند.
  با توجه به نتابج حاصله هر دو تیم ایران و چین در دور دوم صاحب 2 پیروزی و یک شکست شدند که  تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران با مجموع پوئن بهتر موفق گردید بر سکوی نخست تکیه زند.
  در دیگر دیدار مرحله دوم تیم والیبال قزاقستان نیز موفق گردید تیم والیبال استرالیا را با نتیجه 3 بر 2 شکست دهد.
  نتايج حاصل شده در اين مسابقات به شرح زير است:
  ايران 3 – قزاقستان2
  چين1 – استراليا3
  ايران3 – استراليا0
  چين 3- قزاقستان1
  ايران2 – چين3
  استراليا2 – قزاقستان3

  گفتني است تمامي تيم هاي شركت كننده در اين تورنمنت در مسابقات واليبال قهرماني مردان آسيا كه از 30 شهريور ماه در كشورمان آغاز مي شود شركت خواهند كرد.


  كلاس مربيگري سطح سه بين المللي با حضور سه مربي ايراني

  كلاس مربيگري سطح سه بين المللي  واليبال  تيرماه سال جاري در شهر بانكوك تايلند (مركز توسعه واليبال تايلند منطقه پاتومپاني) برگزار گرديد.
  در اين كلاس كه از بالاترين مقاطع دوره هاي مربگيري دنياي واليبال به حساب مي آيد، مدرس و مدير آن ميلوسلاو ايم از جمهوري چك و ژيفكو جت چف از بلغارستان از مدرسان فدراسيون جهاني واليبال و مدرس قوانين داوري آقاي سونگ ساك(مدرس fivb) از تايلند و مدرس مسائل پزشكي آقاي روانگ سونگ (مدرس AVC)  از تايلندبودند.
  در اين دوره مربيگري كه با شركت 26 نفر از كشور هاي مختلف (فرانسه، اسلووني، ايران، تركيه و...) برگزار شد حسين معدني، علي پور عروجي و رضا احمدي از ايران از جمله شركت كنندگان موفق اين دوره بودند كه علمكرد خوبي داشتند.
  از جمله مباحثي كه در اين كلاس مطرح شد مي توان به دوره هاي تئوري و عملي زير اشاره كرد :
  - مختصري بر تاريخچه واليبال
  - نقش تلويزيون ورسانه در واليبال
  - برنامه و چشم انداز فدراسيون جهاني واليبال در سال 2012
  - روانشناسي واليبال و جنبه هاي مختلف ذهني
  - حرفه اي گري در روابط واليبال باشگاهي و تيم هاي ملي
  - مسابقات و تمرينات هماهنگي
  - تكنيك در آخرين مسابقات جهاني
  - تكنولوژي هاي جديد كامپيوتر هاي شخصي، ويدئو و VIS
  - تمرينات پيشرفته
  - مدل تيم هاي پيشرفته و توزيع وظايف كادر فني
  - اخلاق مربيان و بازيكنان
  - قوانين جديد و كاربرد عملي آن
  - مربيگري و نقش آن در حين مسابقه
  - روابط مربي با رسانه ها
  - برنامه ريزي پيشرفته در تيم هاي مختلف
  - نمايش عملي تمرينات پيشرفته
  - جنبه هاي مختلف پزشكي
  - تست هاي آمادگي جسماني
  - پكيج تصويري كلاس


  گفتني است در حين برگزاري و پايان دوره از سوي اساتيد كلاس ارزيابي هاي سختگيرانه مختلفي انجام شد تا تعداد محدودي از اين 26 نفر را براي كسب مدرك مربيگري سطح سه بين المللي گزينش شوند.


  گفتگو با نفرزاده  ساعتي پيش از آخرين بازي ايران در دور مقدماتي


  تيم ملي واليبال نيروهاي مسلح  كشورمان كه هم اكنون جهت شركت در مسابقات واليبال ارتش هاي جهان در برزيل به سر مي برد، از ساعاتي  بعد (22 امشب) در آخرين بازي دور مقدماتي جهت حضور در مرحله بعد ( حضور در جمع چهار تيم برتر) به مصاف تيم كانادا خواهد رفت.
  نماينده كشورمان با تركيب اوليه نريمان نژاد، جلالي، سليماني، حيدري، فائزي، تشكري، كمالوند، شعبان و عزيزي در چهار بازي گذشته خود به سه پيروزي مقابل فنلاند، هند و آلمان دست يافت وتنها مقابل چين بازي را واگذار كرد.
  در اين خصوص فرهاد نفرزاده سرمربي اين تيم در گفتگو با روابط عمومي فدراسيون واليبال از سطح بالاي اين باز ها خبر داد و اظهار كرد:
  به عقيده اكثر كارشناسان و مربيان سطح مسابقات واليبال در اين دوره بسيار بالاست و كاملا همگان را متحير كرده. به عنوان مثال تيم چين با 5 ملي پوش ، تيم آلمان با3 ملي پوش در اين مسابقات حاضر شده اند ، تيم قطر از سرمربي جيدي ايتاليايي تيم ملي اش بهره مي برد و هندي ها هم با تمام قدرت خود در اين مسابقات حضور پيدا كرده اند.
  عملكرد ما در بازيهاي اول خوب رضايت بخش نبود و به تدريج بچه ها شرايط ايده آل خود را پيدا كردند و در بازي با آلمان نمايش خيره كننده اي از خود به جاي گذاشتند. در بازي مقابل چين در دفاع روي تور ضعف داشتيم ولي در بقيه نقاط خوب كار كرديم.
  مدت زمان طولاني سفر، محدود بودن تعداد بازيكنان و اشتراك آنها با تيم هاي مختلف از عوامل آماده نبودن تيم ما در بازي هاي اول بود و همچينين از اين نبايد غافل شويم كه تيم هايي كه در مقابل ما ظاهر مي شوند از انگيزه بالايي برخوردار هستند، چراكه در مقابل مدافع عنوان قهرماني بازي مي كنند و چيزي براي از دست دادن ندارند.
  در حال حاضر هم در ساعاتي بعد در آخرين بازي دور مقدماتي به مصاف تيم كانادا مي رويم كه در صورت پيروزي براي راهيابي به فينال در مرحله بعد مقابل ميزبان بازي ها يعني تيم برزيل قرار خواهيم گرفت.
  نفرزاده در پايان از شرايط خوب تيم خبر داد و پيروزي مقابل كانادا را پيش بيني كرد ، اما شانس پيروزي  ايران مقابل برزيل را 50 درصد دانست.


  اعزام تيم دانشجويان به چين،به سرمربيگري پيمان اكبري


  تيم منتخب دانشجويان كشورمان كه خود را براي شركت در مسابقات واليبال المپيك دانشجويان جهان كه 21 تا 30 مرداد ماه سال جاري در كشور چين برگزار مي شود، آماده مي كند، پنجمين مرحله اردوي آمادگي خود را از روزشنبه لغايت دوشنبه هفته جاري با 12 بازيكن به نام هاي سوسن آبادي، سيدعباسي، شريفات، نجفي، ذوالفقاري، شعيب ريحاني، بنيادي، يگانه، والي، ياشار شاهيني، بخشعلي پور و بهرامي برگزار مي كند.
  در اين مرحله از اردو با توجه به اينكه پيمان اكبري سرمربي اين تيم، هم اكنون به منظور شركت در مسابقات باشگاههاي مردان آسيا با تيم پيكان در اندونزي به سر مي برد، بازيكنان تمرينات خود را در دو نوبت صبح و عصر در خانه واليبال و سالن واليبال دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي زير نظر نادر شوندي مربي و سرپرست اين تيم انجام خواهند داد و در صورت توافق مهرداد مهرانپور به عنوان آناليزور به كادر فني اين تيم اضافه خواهد شد.
  گفتني است صفائي، بخششي، صادقياني و دانشفر پس از باشگاهاي آسيا به اين تيم اضافه خواهند شد و سعيد معروف و عليرضا مباشري نيز در روز هاي آينده به جمع اردونشينان اضافه مي شوند.
  نادر شوندي مربي اين تيم در گفتگو با روابط عمومي فدراسيون واليبال از تاريخ اعزام تيم و برگزاري چند ديدار تداركاتي با تيم ملي نوجوانان خبر داد :
  كاروان واليبال دانشجويان ايران صبح روز نوزدهم مرداد متشكل از 12 بازيكن و 2 يا 3 همراه (كادر فني) به اين مسابقات اعزام خواهد شد. طبق صحبت هايي كه با فدراسيون واليبال داشتيم 2 يا 3 بازي دوستانه هم با تيم ملي نوجوانان كشورمان برگزار مي كنيم تا بچه ها به هماهنگي و آمادگي لازم و شرايط ايده آل مسابقه برسند. چراكه معمولا سطح اين مسابقات خيلي بالاست و تيمهاي ديگر همانند تيم ما با چند ملي پوش خود در اين مسابقات  حاضر مي شوند. هم اكنون ما در تر كيب تيم 4 يا 5 بازيكن غيرحرفه اي داريم كه فكر مي كنم دو تاي آنها در ليست 12 نفره و نهايي ما بمانند و به مسابقات اعزام شوند. تيم دانشجويان كشورمان در آخرين دوره حضورش در اين مسابقات در سال 2005 با تمامي نفرات تيم ملي، حتي كادر فني تيم ملي (به سرمربيگري پارك كي ون و پائولو به عنوان آناليزور) به اين مسابقات اعزام شد و به مقام ششم رسيد. در اين دوره هم كه 22 تيم شركت خواهند كرد، ما با تيم روسيه، ژاپن، اوكراين، افريقا و عمان هم گروه هستيم و سعي خواهيم كرد كه در جمع هشت تيم برتر حضور پيدا كنيم و بتوانيم حتي المقدور از عنوان ششمي خود در سال 2005 دفاع كنيم.
  دبیر سازمان لیگ فدراسیون والیبال: شرط شهرها در سقوط لیگ برتری های والیبال به دسته یک حذف شود یگانه مجد گفت: قرار است از سالجاری در پایان مسابقات لیگ برتر 2 تیم انتهایی جدول رده بندی به لیگ دسته یک سقوط کنند.

  خلیل یگانه مجد دبیر سازمان لیگ برتر فدراسیون والیبال در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: در سال های گذشته براساس آئین نامه از تیم های لیگ برتری یک تیم شهرستانی و یک تیم تهرانی انتهای جدول رده بندی به دسته یک سقوط می کردند اما از سال جاری سقوط تیم ها به دسته های پائین تر هیچگونه ارتباطی به شهرهای آنها ندارد.

  وی گفت: از سال جاری براساس آئین نامه تصویب شده فقط 2 تیم انتهای جدول لیگ برتری به نمایندگی از هر استان و یا هر شهری که باشد به دسته یک سقوط می کند


  Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

  مشکل خروجی موتور تیم ملی واليبال جوانان حل نشد تیم ملی والیبال جوانان کشورمان قرار است روز دوشنبه سوم مردادماه امسال به منظور حضور در مسابقات جهانی عازم برزیل شود.

  طاهر علی امین پور، سرپرست تیم ملی والیبال جوانان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: با توجه به شرایط سنی خاص ملی پوشان برخی از آنها به دلیل مشمولیت نظام وظیفه مشکل خروجی دارند.

  وی خاطرنشان کرد: فرهاد سال افزون، پاسور اول تیم ملی والیبال جوانان تنها ملی پوشی است که برای حضور در مسابقات جهانی مشکل خروجی دارد، تاکنون با وجود پیگیری های فراوان نتوانستیم این مشکل را رفع کنیم.


  سعید درخشنده دبیر فدراسیون والیبال کشورمان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: با توجه به آنکه قرار است مسابقات قهرمانی والیبال مردان آسیا در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار شود، این سالن نیاز به برخی اصلاحات دارد که طی بازدیدهای اخیر تمامی آن را به مسئولان مجموعه گوشزد کرده ام.

  وی افزود: در بازدیدهای گذشته اعلام کردم که به دلیل وجود پنجره های بزرگ در دو رتا دور سالن با مشکل نور مواجه هستیم که خوشبختانه مسئولان با قراردادن پوشش استاندارد این مشکل را رفع کردند و هم اکنون در حال برطرف کردن دیگر مسائل مربوط به نور سالن با خرید لامپ های مخصوص هستند.

  درخشنده گفت: درخواست کردیم که چهار رخت کن این سالن باید به مدرنترین امکانات مجهز شوند که خوشبختانه 70 درصد ترمیم و اصلاحات آن نیز تا کنون انجام شده است.


  اسامی داوران

  اميدوار حاتمي در گفتگو با خبرگار باشگاه خبرنگاران افزود: با توجه به آنكه بايد اسامي داوران منتخب فدراسيون ها براي كنفدراسيون واليبال آسيا AVC ارسال و آنها نيز پس از بررسي نهايي درخصوص تاييد آنها به صورت رسمي براي ما اطلاعيه صادر كنند.

  وي گفت: در حال حاضر اسامي مرتضي اكرمي را به عنوان داور بين‌المللي و عليرضا قريب و محمد عشق دوست را نيز به عنوان كانديداي بين‌المللي داوري براي كنفدراسيون واليبال آسيا ارسال كرده‌ايم.

  حاتمي تصريح كرد: همه داوران كنار را از ايران و از ميان داوران ملي و درجه يك انتخاب كرده‌ايم  خب اینم چندتا عکس!  خب دوستای عزیزم یک مشکلی برای آرشیو وبلاگ پیش اومده دارم درستش میکنم امیدوارم زود تر درست شه!!!ببخشید نشد بیام وبلاگاتون

  بای بای

  [ جمعه سی و یکم تیر 1390 ] [ 13:20 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام به همه ی دوستای گلم!!!!!!!!خوبین؟؟؟؟؟؟چه خبرا؟؟؟؟؟؟؟؟من هر کاری کنم نمیتونم دل از این وبلاگ بکنم!!!!!!از اون هفته موندم چی کنم؟؟؟؟اما به خاطر خودم که شده باید دیگه نیام!!!!!!!!واسه همین اومدم عکسای آقای محمد کاظم رو بذارم!!!اما مثل همیشه قبلش چند تا خبر:

  خوش خبر و موسوی در فورلی

  امير خوش سرپرست تيم ملي واليبال كشورمان كه با اين تيم  در پروجيا ايتاليا به سر مي برد، عصر امروز به همراه  محمد موسوي عراقي بازيكن سرعتي ملي پوش كشورمان را كه چندي است از ناحيه شانه دچار مصدوميت شده و به معالجه پرداخته ، جهت انجام معاينات لازم توسط يك پزشك متخصص به شهر فورلي  ايتاليا مي روند.

  گفتني است اين وقت معاينه توسط خوليو ولاسكو هماهنگ شده تا ضمن انجام بررسي ها و معاينات  لازم،  زمان قطعي بهبودي  و برگشت اين بازيكن به ميادين مسابقه معلوم شود.

  برنامه بازی های آسیایی:

  برنامه مسابقات واليبال قهرماني مردان آسيا كه از 30 شهريور لغايت 7 مهر ماه سال جاري با شركت شانزده تيم از سراسر قاره آسيا در تهران برگزار خواهد شد، توسط فدراسيون واليبال ايران به كنفدراسيون واليبال اعلام  شد كه  پس از بررسي هاي لازم  AVC موافقت خود را با برنامه پيشنهادي اعلام كرد.
  بدين ترنيب شانزدهمين دوره مسابقات واليبال قهرماني مردان آسيا از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 30 شهريور با يك بازي  در سالن شماره يك( سالن12000 نفري مجموعه ورزشي آزادي) و يك بازي در سالن شماره دو (سالن واليبال مجموعه ورزشي آزادي) آغاز خواهد شد كه بر نامه آن به شرح زير مي باشد:
  دور مقدماتي :
  چهارشنبه 30 شهريور :
  1- ساعت10 – گروه A – سالن شماره يك :
  هندوستان -  چين تايپه
  2- ساعت 14 – گروه C – سالن شماره یک :
  پاکستان – قزاقستان

  3- ساعت 16 – گروه C – سالن شماره یک :
  ژاپن – تایلند

  4- ساعت 18 – گروه A – سالن شماره یک :
  افغانستان – ایران

  5- ساعت 10 – گروه D – سالن شماره دو :
  قطر – ترکمنستان

  6- ساعت 14 – گروه B – سالن شماره دو :
  چین – سریلانکا

  7- ساعت 16 – گروهD  - سالن شماره دو :
  استرلیا – کره

  8- ساعت 18 – گروه B -  سالن شماره دو :
  اندونزی – ازبکستان

  پنجشنبه 31 شهریور :
  9- ساعت 10 – گروه A – سالن شماره یک :
  قزاقستان – تایلند

  10- ساعت 14 – گروه C – سالن شماره یک :
  هند – افغانستان

  11- ساعت 16 – گروه C -  سالن شماره یک :
  پاکستان – ژاپن

  12- ساعت 18 – گروه A – سالن شماره یک :
  چین تایپه – ایران

  13- ساعت 10 – گروه D – سالن شماره دو :
  کره – ترکمنستان

  14- ساعت 14 – گروه B – سالن شماره دو :
  ازبکستان – سریلانکا

  15- ساعت 16 – گروه B – سالن شماره دو :
  اندونزی – چین

  16- ساعت 18 – گروه D – سالن شماره دو :
  استرالیا – قطر
  جمعه 1 مهر :
  17- ساعت 10 – گروه A – سالن شماره یک :
  افغانستان – چین تایپه

  18- ساعت 14 – گروه C – سالن شماره یک :
  ژاپن – قزاقستان

  19- ساعت 16 – گروه C – سالن شماره یک :
  تایلند – پاکستان

  20- ساعت 18 – گروه A – سالن شماره یک :
  ایران – هند

  21- ساعت 10 – گروه B – سالن شماره دو :
  چین – ازبکستان

  22- ساعت 14 – گروه B – سالن شماره دو :
  سريلانكا – اندونزي

  23- ساعت 16 – گروه D – سالن شماره دو :
  ترکمنستان – استرالیا

  24- ساعت 18 – گروه D – سالن شماره دو :
  قطر – کره

  وای نمیدونید چه قدر من خوش حالم سه تا از بازی ها هفته آخر تابستونه!!!ایشالا میرم!!!!!!!!(حالا مارو هفته ی آخر تعطیل کنن.هنوز هیچی در مورد تعطیلی نگفتن!!!!دعا کنید بشه منم برم)

  راستی میدونم خیلی مونده تا اون موقع!اما بگین کیا ممکنه بیان!شاید همدیگرو دیدیم!

  علیرضا طلوع کیان و ابراهیم ادربان راد که براي شركا در كلينيك آناليز واليبال به ايتاليا سفر كرده بودند، پس از پایان کلینیک آنالیز در والیبال به شهر پادوا سفر کردند و مهمان ویژه شرکت نرم افزارهای آنالیز جهان(دیتا پروجکت ) بودند.
  این دو آنالیزور از نزدیک دیدار کره جنوبی و ایتالیا كه با حساب سه بر صفر به نفع ميزبان به پايان رسيد را  از جایگاه ویژه تماشا و آنالیز كردند.
  از نكات قابل توجه اينكه حضور پارك كي ون به عنوان سرمربي تيم ملي كره جنوبي بود كه شهريور ماه سال جاري جهت شركت در مسابقات قهرماني مردان آسيا مي باشد كه با ديدن اين دو آناليزور كشورمان در اين مسابقه سوالاتي برايش پيش آمد.

  راستی امروز یعنی سه شنبه تیم ملیمون با تیم ب ایتالیا باز بازی دارن!البته من نمیدونم نشون میدن این بازی رو یا نه!نتیجه ی بازیرو تو همین پست میذارم.


  خب اینم از عکس های آقای محمد کاظم!!!با تشکر از دوستام و دوربینم که ماشالا عکساشون تار شده!(البته تقصیر خودم بوده)!

   

  یاد اون روز میوفتم خیلی ناراحت میشم!انقدر من از دستاین بازیکنا خندیدم!که نمیدونید!

  خب اینم عکسایی که سمیرا جون درست کرده و فرستاد!!!!!!!خودش نوشته این نوشته هارو !!!!تقصیر من نندازین!!!!!!

  بدون شرح:

  سمیرا گفته!

  خب راستی یادتونه میگفتم یکی از عکسای آقای معروف که میخوام بذارم براتون نیست!!!!بالاخره پیداش  کردم!!!!!!اون عکس با یکی دیگه!!!


  این عکسو الان یکی از دوستام فرستاد گفتم بذارم  مربوط به مصاحبه هست تقدیم به طرفداران آقای زرینی :


  یک سوال!وبلاگ من واسه همه درست باز میشه یا مشکل داره؟؟؟؟فکر کنم باید قالبش عوض شه!

  خب فعلا عزیزان بای بای!!!!!!!!!

   

   

   

  [ سه شنبه هفتم تیر 1390 ] [ 0:23 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  سلام همگی خوبین؟؟؟؟؟چه خبرا!؟؟؟؟؟؟

  خب دوستان عزیزم اومدم تو این آپ براتون عکسای آقای آرش کشاورزی رو بذارم!!!!که خیلیاتون گفتید بذارم امیدوارم جدید باشه!!!!!و دوستان من همه ی نظرات رو خودنم یکی از دوستان خواستن از آقای محمد کاظم عکس بذارم میخواستم بگم چشم میذاریم اما احتمالا من نمیتونم بذارم بهار سرش خلوت شه میذاره!حدودا دو هتفه دیگه!!!!!چون من از فردا باید بشینم دیگه واسه کنکور درس بخونم!!!!برام دعا کنید رشته ی مورد علاقم و جایی که میخوام قبول شم!واسه همین شاید دیگه نیام نت!البته میام تا زمانی که تیم ملی ایتالیا هستن اما کوتاه میام میرم  و ونظراتون ففقط چک میکنم و دیگه نمیتونم آپ کنم بچه ها!شرمنده!!!!!اصلا دلم نمیخواد به وبلاگ و دوستان گلم و والیبال بگم بای اما خب امسال سال سرنوشت هست!!!!نمیدونید من چه قدر این وبلاگمو دوست دارم!واسه همین از همتون ممنونم که تا این جا با من بودید!!!!!اگه بتونم این هفته تا قبل از مدرسه باز آپ میکنم!!

  راستی ویدیو ها و عکسای پست های پیش دوباره قرار گرفتن به جز آخرین پست سال ۸۹!


  قبلش چندتا خبر:

   

  ایران و چین 20 تیرماه برای حضور در لیگ جهانی با هم روبه‌رو می‌شوند

  AVC اعلام کرد:

   

  ایران و چین 20 تیرماه برای حضور در لیگ جهانی با هم روبه‌رو می‌شوند

   

  کنفدراسیون والیبال آسیا با وجود پیگیری ایرانی‌ها برای انجام دوبازی برای مشخص شدن سرنوشت نماینده آسیا در لیگ جهانی والیبال تنها با انجام یک دیدار و اعلام زمان برگزاری آن در 20 تیرماه موافقت کرد.

  به گزارش خبرنگار مهر، با وجود رایزنی و نامه نگاری‌های فدراسیون والیبال کشورمان با کنفدراسیون والیبال آسیا برای برگزاری دو بازی به صورت رفت و برگشت برای تعیین تیم صعودکننده به مسابقات مقدماتی لیگ جهانی این رشته، AVC  ضمن مخالفت با انجام دو بازی زمان این دیدار را اعلام کرد.

  براین اساس کنفدراسیون والیبال آسیا به دلیل محدودیت زمان و فشردگی مسابقات مختلف مسابقه ایران و چین برای تعیین تیم صعود کننده به مسابقات لیگ جهانی، به صورت تک بازی در تاریخ 20 تیرماه در شهر پکن برگزار خواهد شد.

  تیم والیبال ایران به همین منظور پنجشنبه شب برای برگزاری یک دیدار تدارکاتی با تیم ملی ایتالیا راهی این کشور شد و پس از بازگشت از این سفر، نیمه تیرماه تهران را به مقصد پکن ترک خواهد کرد. والیبالیست‌های کشورمان پس از انجام این مسابقه انتخابی در 20 تیرماه، در یک تورنمنت دو روزه بین المللی چین شرکت می کند.


  در گفت‌وگو با فارس
  نادي: بهتر است ايران در ليگ جهاني واليبال شركت نكند

  خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم ملي واليبال گفت: با توجه به شرايطي كه پيش آمده، پيشنهاد مي‌كنم ايران در ليگ جهاني حضور پيدا نكند.


  عليرضا نادي كه در تمرينات تيم ملي واليبال دچار آسيب‌ديدگي شده است در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبري فارس «توانا»، درخصوص شرايطش اظهار داشت: در تمرينات تيم ملي از ناحيه مچ پا دچار آسيب‌ديدگي شدم و با توجه به اين شرايط حضورم در سفر ايتاليا منتفي است.
  وي ادامه داد: بازيكنان مصدوم پيش از حضور در تمرينات تيم ملي دچار مصدوميت شده بودند و مهم‌ترين علتش هم فشردگي مسابقات و تمرينات است. تنها من بودم كه در تمرينات تيم ملي مصدوم شدم.
  كاپيتان تيم ملي واليبال ايران با اشاره به تصميم فدراسيون جهاني واليبال براي برگزاري تنها يك مسابقه در چين براي راهيابي ايران به ليگ جهاني خاطرنشان ساخت: اين لطف فدراسيون جهاني است و معتقدم با اين شرايط بهتر است در ليگ جهاني حضور پيدا نكرده و انصراف دهيم. سال گذشته هم در مصر 2 بازي انجام داديم در حالي كه اين موضوع اصلاً منطقي نيست و حداقل بايد يك بازي هم در ايران برگزار مي‌كرديم.
  وي با بيان اينكه اين حركات ظلم به واليبال ايران است، عنوان كرد: اگر مسئولان جهاني واليبال نمي‌خواهند ايران در ليگ جهاني حاضر باشد بهتر است اين موضوع را صادقانه بگويند و ما را خسته نكنند.
  نادي به عقد قراردادش با تيم پيكان اشاره كرد و افزود: بنا به دلايلي بايد در تهران بازي مي‌كردم و به همين دليل پيكان را انتخاب كردم. در گذشته هم در پيكان بازي كرده بودم و اين تيم را دوست دارم.
  بازيكن فصل گذشته داماش گيلان درخصوص رعايت سقف قرارداد تصريح كرد: اين موضوع يك قانون كمونيستي است كه خوشبختانه در واليبال وجود ندارد. با اين موضوع كاملاً مخالفم و معتقدم به سود واليبال نيست. تعيين سقف قرارداد باعث مي‌شود كه نتوانيم بازيكن خارجي خوب جذب كنيم و بازيكنان ايراني هم به راحتي جذب تيم‌هاي خارجي بي‌كيفيت شوند.


  به رقابت با امير حسيني فكر نمي‌كنم
  معروف: بازيكنان خوبي داريم كه مي‌توانند جايگزين مصدومان شوند

  خبرگزاري فارس: پاسور تيم ملي واليبال ايران گفت: بازيكنان خوبي در ليگ سال گذشته حاضر بودند كه مي‌توانند جايگزين بازيكنان مصدوم شوند.


  ميرسعيد معروف در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبري فارس «توانا»، درخصوص شرايط تيم ملي واليبال ايران اظهار داشت: شرايط اردو بسيار خوب است و تمرينات خوبي را پشت‌سر گذاشته‌ايم. به غير از مصدوماني كه در تركيب تيم داريم ساير موارد روند عادي خود را در پيش گرفته‌اند و ساير بازيكنان آمادگي خوبي دارند.
  وي ادامه داد: بازيكناني كه مصدوم شده‌اند از مهره‌هاي كليدي تيم ملي در چند سال گذشته بوده‌اند و غيبت آنها موجب لطمه خوردن به تيم ملي مي‌شود. بازيكنان واليبال پيشرفت بسيار خوبي داشته‌اند و به راحتي مي‌توان جايگزين خوب براي مصدومان تيم ملي پيدا كرد.
  پاسور تيم ملي واليبال ايران خاطرنشان كرد: قرار گرفتن بازيكنان جديد و جايگزين در تركيب اصلي تيم ملي كمي دشوار است و براي هماهنگي بهتر به زمان بيشتر نياز است، اما در مجموع بازيكنان خوبي در ليگ سال گذشته داشتيم كه شايسته حضور در تيم ملي هستند.
  معروف در خصوص رقابت با امير حسيني، پاسور تيم ملي واليبال ايران براي قرار گرفتن در تركيب اصلي عنوان كرد: اصلاً به اين موضوع فكر نمي‌كنم و فقط به فكر خدمت به تيم ملي هستم.

   


  خب اینم عکس ها دیگه لازم به توضیح نیستفقط این که توی بعضی از این عکس ها بقیه بازیکنایی هستن که قبلا ازشون عکس گذاشتم!!!بفرمایید:


  دلم واسه همتون تنگ میشه!اگه با من کار داشتین میتونید توی وبلاگ نظر بذارید و بهار بهم میگه!!!!!

  و بازم میگم برام دعا کنید!!!!!!!!!

  بای

  دوستون دارم دوستای گلم!

   

  [ جمعه سوم تیر 1390 ] [ 20:48 ] [ Saye♥Shadow ]

  [ ]

  کد حرکت متن دنبال موس