♥♥♥♥♥Best Of Volleyball♥♥♥♥♥

بهترین والیبال!㋡

سلام همگی!چه خبرا؟؟؟خب قرار بود تا 23 خرداد آپ نکنم اما امروز سرم یکم خلوت تره(پس فردا زبان انگلیسی داریم)واسه این اومدم از دنیای والی اخبار بذارم که خیلی خیلی اخبار جدید این چند روز بیرون اومده!

خب اسامی 37 نفر رو که به تیم ملی دعوت شدند اعلام شده البته همه ی اینا که نمیمونن!امیدوارم اونایی که شایسته هستن بمونن!!!

خوليو ولاسكو 37 بازيكن را براي ديدار تداركاتي با تبم ملي واليبال ايتاليا دعوت كرد كه اسامي آنها عبارتست از :
پاسور :
محمد شریعتی – کاله
رشید یوسفی –  ابومسلم خراسان
علیرضا بهبودی – باريج اسانس کاشان
امیر حسینی – پیکان
میر سعید معروف – داماش
مهدی مهدوی – سایپا

پشت خط زن:محسن عندلیب – کاله
امیر غفور – باريج اسانس كاشان
سید مهدی بازارگرد – پیکان
علیرضا جلالی – سایپا
محمد محمد کاظم – داماش
وحید والی – دانشگاه آزاد
میکاییل تاجر – بانك کشاورزی
شهرام محمودی – آلومينيوم المهدي بندر عباس

آبشار زن قدرتي:ادریس دانشفر – باريج اسانس كاشان
رحمان داوودی – پیکان
آرش صادقیانی – ارومیه
مهدی کریمی –  شهرداري تبريز
سید علی سجادی – کاله
آرش کمالوند – سایپا
حمزه زرینی – داماش
فرهاد نظری افشار – کاله
آرش کشاورزی – پیکان
فرهاد قائمی – گنبد


 دفاع وسط:عادل غلامی – کاله
علیرضا جدیدی – داماش
ساسان دژارا – پرسپولیس
ولی نور محمدی – پیکان
محمد موسوی – پیکان
علیرضا نادی – داماش
حسام بخششی – پیکان
مسعود غلامی – باريج اسانس کاشان
جواد محمدی نژاد – ارومیه

ليبرو: احسن الله شیر کوند – پرسپولیس
علی حسینی – پیکان
مجتبی یوسفی – ابومسلم خراسان
عبدالرضا علیزاده - ارومیه


مردان واليبال ايران كه بعد از انجام چهار ديدار تداركاتي(دو مسابقه با قطر و دو مسابقه با تركيه) و پيروزي در هرچهار مسابقه  بامداد جمعه وارد تهران شدند از صبح فردا(يكشنبه) مرحله جديد تمرينات خود را آغاز مي كنند.
بازيكنان دعوت شده در دو گروه الف و ب  در دو نوبت صبح و عصر  زير نظر سرمربي تيم ملي واليبال كشورمان تمرين خواهند كرد.
گفتني است ديدار تدركاتي تيم ملي كشورمان با تيم ملي ايتاليا در فاصله زماني  4 تا 11 تير در ايتاليا برگزار خواهد شد.

عکس هایی از تمرین امروز بازیکنان
خب اینم بقیه اخبار:

خب اینم بقیه اخبار:

پيكاني ها و بستن قرارداد با چهار بازيكن تيم واليبال پيكان كه خود را براي حضور در مسابقات جام باشگاه هاي آسيا آمده مي كند مذاكره با بازيكنان مورد نظر خود را آغاز و با برخي از آنها قرارداد بسته است.

مرتضي عهدي سرپرست تيم واليبال پيكان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: طبق مذاكرات با بازيكناني مانند مهدي بازارگرد، حسام بخششي، امير حسيني، علي نادي، قرارداد همكاري براي حضور در مسابقات فصل جاري بسته شد.

وي گفت: با برخي بازيكنان از جمله محمد موسوي عراقي، مجتبي شيان و آرش كشاورزي هم جلساتي انجام شده و آنها پيشنهادات و شرايط خود را اعلام و در حال بررسي هستيم.

عهدي افزود: برخي بازيكنان مورد نظر باشگاه مانند رحمان داودي، علي حسيني و ولي نورمحمدي، همراه تيم ملي در اردوي تركيه به سر مي برند و منتظر بازگشت آنها هستيم.


والیبال داماش گیلان

از تیم والیبال داماش گیلان خبر می رسد که مجتبی عطار با تیم برای سال آینده قرارداد بسته است، ضمن اینکه علیرضا نادی نیز به تیم پیکان تهران پیوست. همچنین مجید اسکویی در خصوص نقل و انتقالات والیبال گفت:با توجه به آنکه طبق اساسنامه سازمان ليگ فقط مي توانيم سه بازيکن جديد و 2 واليباليست خارجي جذب کنيم و اين امر قدرت مانور ما را تاحدودي محدود کرده است و تصميم به حفظ 70 درصد ترکيب سال گذشته تيم را داريم.

به هر حال باید دید در حالی که مسئولین داماش و در راس آنها مهندس عابدینی از تمدید قرارداد با تنها 3 بازیکن خبر میدادند، این اظهارات تا چه حد به واقعیت تبدیل خواهد شد.

همچنین در خصوص کادر فنی والیبال داماش، مذاکرات با مصطفی کارخانه به مراحل پایانی خود رسیده است. البته با آخوندزاده و معمری نیز مذاکراتی صورت گرفته است که به نظر حضور کارخانه محتمل تر خواهد بود. 

 


ارش کشاورزی بازیکن دو فصل پیش والیبال داماش گیلان و بازیکن فصل قبل پبکان تهران بار دیگر به داماش گیلان پیوست. همچنین مجتبی شبان بازیکن فصل گذشته پیکان تهران در حال پیوستن به والیبال داماش است.ضمن اینکه مجتبی عطار با داماش تمدید کرد.
همچنین بازیکنان بومی داماش در دو فصل قبل در حال بازگشت به تیم شهر باران هستند.

سعيد معروف در آستانه جدايي از داماش گيلان 

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران؛ سعيد معروف پاسور تيم ملي واليبال كشورمان كه فصل گذشته در مسابقات ليگ برتر پيراهن تيم داماش گيلان را به تن داشت براي حضور در مسابقات امسال با وجود انجام مذاكرات مختلف با مسئولان اين باشگاه هنوز با آنها به تفاهم نرسيده است.

براساس اين گزارش؛ مسئولان باشگاه داماش گيلان در نظر دارند در صورت عدم بستن قرارداد با سعيد معروف در ليست پاسور از حضور يك بازيكن خارجي استفاده كنند.

 


اختصاصي// مدیرعامل باشگاه داماش گیلان؛ مربيان ايراني بدون بازيكن نمي توانند كاري انجام دهند/ خودم بازیکن انتخاب می کنم نیازی به مربی نیست باشگاه داماش گیلان در لیگ برتر سال 1390 سومین سال حضور خود در والیبال را تجربه می کند؛ مسئولان این باشگاه از هم اکنون درصدد جذب بازیکن و نیروهای مورد نظر خود هستند این امر در حالی است که امیر عابدینی مدیر عامل این مجموعه هنوز با هیچ کس به عنوان سرمربی قرارداد نبسته است.

امیر عابدینی مدیرعامل باشگاه داماش گیلان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: انتخاب سرمربی در شرایط موجود کار مهمی نیست من به این نتیجه رسیدم که سرمربی مهمتر از بازیکنان نیست زیرا از هر کسی برای هدایت تیم دعوت و مذاکره کردم آن ها اقدام به ارائه یک لیست مشترک از برخی بازیکنان خاص کردند این امر حاکی از آن است که مربیان ایرانی بدون بازیکن نمی توانند کاری انجام دهند.

وی گفت: با توجه به آنکه برای انتخاب سرمربی تا آبان ماه فرصت دارم در این خصوص زیاد عجله نخواهم کرد زیرا در سال گذشته از این امر نتیجه معکوس گرفتم به همین علت سعی می کنم با حوصله، تحقیقی و تفحص مربی تیم را انتخاب کنم.

عابدینی در پاسخ به اینکه آیا یک مربی ایرانی الاصل ساکن خارج از کشور مورد نظر این باشگاه است؟ اظهار داشت: من برای واگذاری سکان هدایت تیم گزینه های مختلفی را مد نظر دارم یکی از این گزینه ها نیز یک مربی تراز اول ایرانی الاصل مقیم یکی از کشورهای خارجی است البته باید با وی در تهران مذاکره داشته باشم سپس نسبت به اتخاذ تصمیم اقدام کنم.

وی در خصوص جذب بازیکنانی چون محمد موسوی عراقی سرعتی زن پیکان با مبلغ قرار 450 میلیون تومان گفت: من هیچ قراردادی با این مبلغ با هیچ بازیکنی امضا نکرده ام اما باید بدانیم معتقدند در والیبال ایران پنج تا شش بازیکن حرف اول را می زنند در صورتی که من پیکره والیبال ایران را بسیار قوی می دانم اما مربیان با حذف یک بازیکن بحث قهرمانی را منتفی اعلام می کنند در این شرایط بازیکنان شاخص می دانند که حق مبلغ قرارداد و دستمزد آنان بالاتر از استاندارد ایران است این جریان فکری در میان بازیکنان را مربیان به وجود آورده اند در صورتی که معتقدم نرخ دستمزد والیبالیست هرچقدر افزایش يابد واليبال در سطح کلان متضرر مي‌شود.

عابدینی گفت: با توجه به آنکه درحال حاضر در طول 10 سال اخير تيم هاي پيکان و سايپا حرف اول را مي‌زنند بخش خصوصي براي سنت شکني و ورود به واليبال بايد متضمن صرف هزينه هاي زيادي شود، بخش خصوصي براي برند سازي و سنت سازي پول زيادي خرج کند، من به عنوان مدير عامل يک بخش خصوصي حاضر در واليبال نمي‌توانم به راحتي جايگاه سايپا و پيکان را بگيرم و اين امر در حالي است که طبق برنامه به دنبال کسب مقام در ليگ برتر هستم و نياز به جذف بازيکنان بزرگي دارم.

وي تصريح کرد: با توجه به آنکه تيم داماش گيلان هنوز اسم و رسم تيم هاي بزرگي مثل سايپا و پيکان را کسب نکرده بازيکنان بزرگ براي جلوگيري از افت هويتي خود مبالغ زيادي را پيشنهاد مي‌کنند.

 مسئولان فدراسيون واليبال مبلغ 250 ميليون تومان را به عنوان سقف قرار داد قانوني بازيکنان در نظر گرفته اند که عابديني پس از شنيدن اين خبر افزود: من نمي‌دانم مسئولان فدارسيون براساس کدام منطق اقدام به اتخاذ چنين قانوني کرده اند به نظر من در واليبال تمامي اصول بهم ريخته است و هيچ کس قوانين را رعايت نمي‌کند، در فوتبال که پر از حاشيه و جنجال است تاکنون شاهد چنين برخوردها و مطالبي نبوده ام، وقتي اکثر باشگاه هاي شرکت كننده در واليبال خواستار معدود بازيکنان هستند آن ها نيز در صدد ارتقا قيمت دستمزد خود خواهند بود.

وی تصريح کرد: در حال حاضر تمام تيم داماش گيلان جزو بازيکنان آزاد محسوب مي‌شوند اما من فقط اجازه جذب و تغيير سه بازيکن را دارم اين امر به منزله آن است که واليباليست هاي فصل گذشته داماش بدون اخذ رضايت نامه با باشگاه مي‌توانند به راحتي با ديگر تيم ها قرارداد ببندد.

عابديني خاطرنشان کرد: من در واليبال متوجه شدم که مديريت در قيد و بند است اما واليباليست ها مي‌توانند هر بلايي سرباشگاه بياورند و بدون اينکه به کس پاسخگويي باشند و با تيمي ديگر قرارداد ببندند.

مدير عامل باشگاه داماش گيلان با اشاره به آنکه در فصل جاري وظيفه انتخاب بازيکنان را به خود بر عهده گرفته است، گفت: انتخاب واليباليست هاي صاحب نام و بزرگ کار سخت و بزرگي نيست و من به شخصه اين کار را انجام مي‌دهم و اين امر نبايد به بعد از بستن قرارداد با سه مربي موکول شود.


رييس هيئت واليبال اروميه:

تکليف اسپانسر تيم واليبال استان تا پايان هفته جاري روشن مي‌شود

رييس هيئت واليبال اروميه گفت: تا پايان هفته تکليف اسپانسر نماينده واليبال استان در ليگ برتر سال آينده را مشخص مي کنيم.

نقي کريمي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با اشاره به اينکه هم اکنون چند پيشنهاد براي پذيرش اسپانسري واليبال اروميه در ليگ برتر فصل پيش رو وجود دارد، گفت: از جمله‌ي اين گزينه ها شرکت فولاد و همچنين شهرداري اروميه هستند که نسبت به ساير گزينه‌ها نيز از شانس بيشتر برخوردارند. سعي مي کنيم تا پايان هفته‌ي جاري تکليف اين موضوع را يکسره کنيم تا بيش از اين فرصت را از دست ندهيم.

وي ادامه داد: ما اسپانسري مي خواهيم که حمايت آن از واليبال مقطعي نبوده و براي هميشه پا برجا بماند.

وي همچنين در رابطه با پرداخت نشدن 40 درصد از مبلغ قرار داد بازيکنان تيم واليبال اروميه نيز اظهار کرد: قراردادهاي امضا شده با بازيکنان يکساله بوده که فکر مي کنم هنوز يکماه از آن باقي مانده اما با اين همه تلاش مي کنيم تا بزودي حق و حقوق بازيکنان پرداخت شود به ويژه پول بازيکنان خارجي تا آنها خاطرات بدي از اروميه را در ذهن خود نداشته باشند.

او تصريح کرد: استاندار دستور پرداخت کامل اين مبالغ را داده اند و بزودي پرداخت خواهند شد.


خب دوست عزیزم بهار اون هفته که من سرم شلوغ بود با وجود این که خودشم سرش خیلی شلوغه آپ کرده بود و جریان مراسم اهدای جوایزو تعریف کرد خب اینم عکساش:


عکس هایی از تیم ملی که مربوط میشه به اردوی ترکیه و قطر که جدیدا رفته بودند!

 


خوليو ولاسكو سرمربي تيم ملي واليبال كشورمان بازيكنان دعوت شده به اردوي تيم ملي را به دو گروه تقسيم كرد تا  بازيكنان در دو گروه مجزا زير نظر يك سرمربي (ولاسكو)، با دو كادركمك مربي مجزا  و كادر بدنسازي مشترك (دكتر تاروردي زاده و داوود ملكي)به تمرين بپردازند.
در گروه الف كه  ناصر شهنازي ومير مصطفي شجاعي خوليو ولاسكو را به عنوان كمك همراهي مي كنند، اسامي بازيكنان عباتست از
1- امير حسيني
2- سعيد معروف
3- عليرضا نادي
4- سيد محمد موسوي عراقي
5- حسام بخششي
6- عادل غلامي
7- فرهاد نظري افشار
8- آرش كشاورزي
9- آرش كمالوند
10- مهدي بازار گرد
11- علي حسين
12- احسن ا.. شيركوند
13- محسن عندليب
14- رحمان داوودي
15- محمد محمدكاظم
16- مسعود غلامي

در گروه ب نيز  كه پيمان اكبري و رضا ابراهيمي كمك هاي خوليو ولاسكو هستند ، اسامي بازيكنان عبارتست از  :
1- علیرضا بهبودی
2- مهدی مهدوی
3- حمزه زرینی
4- علی سجادی
5- ادریس دانشفر
6- فرهاد قائمی
7- علی کریمی
8- آرش صادقیانی
9- وحید والی
10- گل محمد سخاوی
11- عبدالرضا عليزاده
12- جواد محمد نژادي
13- ساسان دژارا
14- ولی نور محمدی 
15- علیرضا جدیدی
16- پیمان کریمی
17- رضا صفائی
18- محمد شريعتي

گفتني است در تمرين نوبت صبح گروه ب از ساعت9 تا 11 و گروه الف از ساعت 11 تا 13 كار خواهند كرد و در تمرين  نوبت عصر نيز از ساعت 16 تا 18 گروه ب و از ساعت 18 تا 20 گروه الف تمرين مي كنند.
 شايان ذكر است  محمد شريعتي امروز با اجازه كادر فني در استراحت  بود از فردا به جمع اردونشينان در گروه ب اضافه خواهد شد.خب فکر کنم تا ۲۳ نشه آپ کنم البته اگه وقت داشتم آپ میکنم!

فعلا!

بای بای

 

[ یکشنبه هشتم خرداد ۱۳۹۰ ] [ 13:24 ] [ Saye♥Shadow ]

[ ]

کد حرکت متن دنبال موس